Fortnite'ı nasıl buluyorsunuz?

Melys

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Antalya
Daha fazla  
Ben fazla Online oynayan birisi değilim. Genelde hikaye ağırlıklı singleplayer oyunlar oynarım. Fortinte benim için bir istisna çok seviyorum oynamayı. PUBG, CS:GO, Valorant ya da benzer oyunlar hiç sarmadı en fazla CS:GO oynadım o bile 5 saat yok. Fortnite yeni sezon geleli 1 hafta olmadı deli gibi oynadım geçen sezon. Sizde durumlar nedir? Tek sevmediğim yanı Fortnite Türkiye ekibi biraz daha çalışabilir onun dışında her şey mükemmel. Anti-hile sistemi ve P2W olmaması çok güzel.

Ben fazla Online oynayan birisi değilim. Genelde hikaye ağırlıklı singleplayer oyunlar oynarım. Fortinte benim için bir istisna çok seviyorum oynamayı. PUBG, CS:GO, Valorant ya da benzer oyunlar hiç sarmadı en fazla CS:GO oynadım o bile 5 saat yok. Fortnite yeni sezon geleli 1 hafta olmadı deli gibi oynadım geçen sezon. Sizde durumlar nedir? Tek sevmediğim yanı Fortnite Türkiye ekibi biraz daha çalışabilir onun dışında her şey mükemmel. Anti-hile sistemi ve P2W olmaması çok güzel.
Hocam eskiden daha güzeldi bence. Ama Fortnite'a alışamayınca (Build yapma vs.) zevki çıkmıyor oyunun.

Fortnite çok iyi bir oyundu şahsen, zamanında KD/A sıralamasında Türkiye sıralamasına girmiştim şu an E Spor arenasından bildiğim bir Ermoon var onunla sürekli end game'de denk geliyordum sürekli oynayınca geliştiğiniz bir oyun, PUB game tarafında başta zevk alırsınız ama Arena modu oynamaya başladıkça ve kötü oynayınca mentalinizi yok eder. Ayrıca Fortnite X sezonu ile beraber bitti, as a script videoları bulabilirseniz YouTube'da izlemenizi tavsiye ederim.

Artık veletler daha az oluyor. Fakat ben direkt oyunu sevmiyorum. Bana çekici gelmiyor. Fakat gayet güzel bir oyun. Sıra dışı bir sürü karakter. Emote ve savaş ortamı. Mekanlar ve kullanılabilir eşyalar gayet güzel. Kitlesi bir ara çok rezaletti. Hala öyle mi bilmiyorum.
Oyuna girsem 1 mermi atsam hemen inşaata başlıyorlar. 1snden kısa sürede tamamlayanlar fln var hatta. Bu yüzden benlik değil ama seveni var ve yargılamam.

Yeni konular

Geri
Yukarı