Fortnite'ı nasıl daha iyi oynayabilirim?

Oyun içi oyuncuları gözlemleyerek, oyun dışı Fortnite oyun videolarını izleyerek ve oyunu oynayarak.

Öncelikle kendine göre bir DPI ayarı belirle ve kolay kolay değiştirme. Bu DPI ayarını belirlerken de çok dikkat et. Düşük DPI ile aim alman kolaylaşır yüksek DPI ile hızlı yapı yapman. Ben mesela 1000 DPI'da kullanmaya karar kıldım. Sen de böyle biraz deneme yanılma ile kendine uygun DPI ayarını bul.

Onun dışında yayıncıları veya videoları takip ederek ki burada Batuhan Büyükakkan'ı tavsiye ederim, taktikler öğrenmeye bak. Mesela yapı yaparken ki sıralamasını ezberle ve bol bol antrenman yaparak sende dene. Aim de oynadıkça gelişir zaten, ona yapacak pek bir şey yok. Eğer zamanında FPS türü oyunlardan alışıksan çok uzun sürmez merak etme.

Son düzenleyen: Moderatör:
Online oyunları bir süre sonra herkes hayvan gibi oynamaya başlıyor yeni başlayacaksan girişme bence millet acaip yol kat etmiş zaten.

Oynamıyorum, sevmiyorum da. Ama oynayan arkadaşımda gördüm, kreatif modda build antrenmanı yapıyordu. Siz de belirli aralıklarla bunu yapabilirsiniz.

Online oyunları bir süre sonra herkes hayvan gibi oynamaya başlıyor yeni başlayacaksan girişme bence millet acaip yol kat etmiş zaten.
Bu yanlış bir düşünce bence. CS:GO ilk çıktığında herkes Global mi oldu? Hayır. Yıllar sonra bile Global olan, artık iyice profesyonelleşen kişiler oldu. İnsan belli bir düzeyden sonra kolay kolay ilerleyemez, fakat yeni başlayan birisi ileri düzey birine yetişebilir.

Konsoldan mı yoksa bilgisayardan mı oynuyorsun? Bilgisayayardan oynuyorsun yapı tuşlarını kolay ulaşabileceğin yerlere koy kendini pompalıda geliştir ve bolca build çalış eğer konsolda isen profosyonel inşaatçı modunda oyna turbo inşaat açık olsun.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı