Sosyal hakkında yapıcı eleştiriler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@WoLeRm Harika bir önerim var. Eleştirerek bir yere varamıyoruz, aksine kendimizi geriyoruz. Burası bir forum, insanlara yardım edin geçin bence. Konuyu daha uzamadan kilitlesinler, nasıl fikir?
Ben katılıyorum, uzadı zaten. Bir yere varılamayacak. Her zaman olduğu gibi.

Bende konuyla alakası olmadığının ve gereksiz olduğunun arkasındayım.
Gereksiz değil demedim ben zaten. Öyle mesaja öyle cevabımı veririm silinir bu sorun değil. Senin bunu alakasız ön plana çıkarıp odak kaydırman problem.

En kısa cevap, sanane. Arkadaşım burası forum, illa burada kalacak diye bir durum yok. İster bırakır, ister gelir.

İşine gelmeyince...
Neden gittiği çok iyi biliniyor. Kimin yüzünden gittiği de.

Selam.

Konuyu uzunca okuma veya takip etme fırsatım olmadı.

Sorusu olanlar beni alıntılayıp sormak istediklerini sorabilirler. Müsait bir vakitte uygun soruların hepsine cevap vermeye çalışacağım.

Bu konuları bazı arkadaşlar adeta çete savaşına çeviriyorlar. Kimse susturulmuyor, susturulsanız zaten bu konu onaylanmazdı. Açıkça söyleyelim hepinize 30 saniyede toplu ban verip geçerdik ama yapmıyoruz böyle bir şey. Kimsenin susturulduğu yok.

Hocam siz ne zaman görev yaptınız bilmiyorum ama çoğu şey değişti.
Adamın hesabı 7 yıllık, her gün Sosyal'e giriyorum diyor. Sen ne zamandır buradasın? 6 ay. Çoğu şey değişti diyorsun. Adam daha iyiye gidiyor diyor sen kötüye diyorsun. Ya komiklik ya da prim peşindesin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı