Forum üyelerinin forumları kullanım amaclarından saptırması

Aslında karşılık beklemeleri normal, ama istediği olmadığı zaman elinden oyuncağı alınmış çocuk gibi ağlamak anormal😀 Sosyal'de hiç öyle ben gidersem forum batar tarzı mesaj yazan bir üye görmedim. Varsa bilemem.

Aslında karşılık beklemeleri normal, ama istediği olmadığı zaman elinden oyuncağı alınmış çocuk gibi ağlamak anormal😀 Sosyal'de hiç öyle ben gidersem forum batar tarzı mesaj yazan bir üye görmedim. Varsa bilemem.
Hocam bir arkadaş konulara karışılmadığı gün. "Yok ben moderatörken bunlar olmazdı yok ben moderatörken şöyle yok ben yok ben" deyip duruyordu.

Recep Baltaş bile forumu bırakıyorum dese forum çökmeyecekken sıradan bir forum üyesi kim ki forumu bırakması durumunda forum çöksün :D Bilgili gözüken ama aslında bilgisiz olan, muhtemelen mesaj sayısı ve çözümü yüksek diye kendi egosunu tatmin etmeye çalışan bir varlıktır kendisi.

Bir önceki konuya da yazdığım gibi bu konuya da yazacağım ve muhtemelen artık bu tür konuların hepsine de yazacak gibi duruyorum. Bu durumları metin haline getirip konu olarak paylaşmanızın forum adına hiçbir katkısı olmadığı için metne harcadığınız süreye yazık.

Demek insanoğlu her toplulukta böyle. Kendini gösterme ve karşılık alma çabası. İlginç.

pat.jpg

Hocam hatırlamıyor musunuz? Baya tartışıldı neden konular düzeltilmeden geçiyor diye. Sonra Emre C açıklama yaptı işte forumun halini görün diye falan.
@XEfe.Bey

Bu durumları metin haline getirip konu olarak paylaşmanızın forum adına hiçbir katkısı olmadığı için metne harcadığınız süreye yazık.
Hocam haklısın da öyle bir konusunu açmak istedim. Bir şeyi anlamayan insanlara ne yaparsan yap fikrini değiştiremezsin zaten. Benim dememle de olacak bir iş değil bu.

Bence de gerçekten haklı konuşmuşsun sana katılıyor, nedenlerine saygı ve sevgilerimi iletiyorum. (Beni mod yapın abi, Allah aşkına :D )

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı