Foruma kayıt olduğunuz zaman hayatınızda neler değişti?

Kim aşağılamaya çalıştı? Çok beğeniyorum ben R.B.D'nin yazım stilini, keşke herkes öyle konuşsa.
Hocam fırtınalı ve sert bir süreçten geçiyorum. Ayrıca üretim sancısındayım. Yazdıklarınızı yanlış anlamışım. Bu bağlamda başta gönül dostları olmak üzere tüm Technopat Sosyal ahalisinden özür diliyorum. 👅 🙏

Birçok saçma ve alınmaması gereken markaları öğrendim. Bkz: Izoly, Turbox.
Düşünme yeteneğim gelişti, birden çok düşünceyi düşünerek daha da mantıklı kararlar alabiliyorum.
Beni hem teknolojik, hem de mantıksal anlamda olgunlaştırdı.
Birçok terim öğredim.
RAM'in, geri dönüşümden de silinen dosyaları sakladığını sanıyordum, doğrusunu öğrendim.
Bilgisayarlarına içine dair hiçbir bilgim yoktu, şimdi ilgilenmesem dahi az çok bilgim var.
Farklı insanların, farklı düşünceleri beni etkiledi; gerek felsefi, gerek eğitimsel ve gerek kadın-erkek ilişkileri.
Ve senin bu anket konuların, özelini öğrenmemde katkı sundu -şaka yapıyorum, takma-.
Ayrıca en önemlisi, yazım kurallarına karşı bilgim arttı.

Daha birçok şey kattı ama şu anlık aklıma gelmiyor.

Hocam gönül dostu diyerek aşağılamaya çalıştığınız kişi bu forumda oldukça ileri düzeyde tanınırlığa sahip bir akıl hocasıdır. Ne olur şaka yollu da olsa kimsenin kalbinde yara açmayalım.
Hocam fırtınalı ve sert bir süreçten geçiyorum. Ayrıca üretim sancısındayım. Yazdıklarınızı yanlış anlamışım. Bu bağlamda başta gönül dostları olmak üzere tüm Technopat Sosyal ahalisinden özür diliyorum. 👅 🙏

Kıymetli üstadım,✍🏼
Öncelikle beni böyle gördüğünüz için şükranlarımı sunmak boynumun borcu olup, bir hususa hususi bağlamda değinme fiilini icraat etmesi bağlamında olasılıklar içinde yüksek orana sahip olan açıklama fonksiyonunu fiile geçirmeye ihtiyaç duydum. ☝🏼

Günümüz interneti sayesinde bir takım kaleme alınan metinler maalesef olduğu gibi lanse edilemiyor. Her zaman karşıdaki bireyi tam olarak anlayamıyoruz. :)

Sanırım şuan gitarınızı tıngırtıp beste yaparken foruma girdiniz ve biraz farklı düşündünüz. 🤌🏼

Sorun yok üstadım merak etmeyin. Eğer alay edici bir şey olursa gönlüm kırılır, sessiz kalırım. 🥀

Özür dilemek bir erdemdir üstadım. Sizin gibi boynu dik bir sanatçıdan bunları duymak çok sıcak kanlı ve güzel bir atmosfere bizleri sürüklüyor adeta...

Hayırlı geceler, Saygılarımla. 🌹✍🏼

Kıymetli üstadım,✍🏼
Öncelikle beni böyle gördüğünüz için şükranlarımı sunmak boynumun borcu olup, bir hususa hususi bağlamda değinme fiilini icraat edecek olasılıklar içinde açıklama gereği duydum. ☝🏼

Günümüz interneti sayesinde bir takım kaleme alınan metinler maalesef olduğu gibi lanse edilemiyor. Her zaman karşıdaki bireyi tam olarak anlayamıyoruz. :)

Sanırım şuan gitarınızı tıngırtıp beste yaparken foruma girdiniz ve biraz farklı düşündünüz. 🤌🏼

Sorun yok üstadım merak etmeyin. Eğer alay edici bir şey olursa gönlüm kırılır, sessiz kalırım. 🥀

Özür dilemek bir erdemdir üstadım. Sizin gibi boynu dik bir sanatçıdan bunları duymak çok sıcak kanlı ve güzel bir atmosfere bizleri sürüklüyor adeta...

Hayırlı geceler, Saygılarımla. 🌹✍🏼
Muazzam hocam R.B.D,

Forumda geliştirdiğimiz gönül bağlarına olan hassasiyetimi iyi bilen birkaç isimden birisiniz. İnsan bazen çok sakındığı şeye zarar verip çok sevdiği bir şeyi kaybedebiliyor. Tıpkı sanat icra etme arzusuyla yanıp tutuşan bir zihnin günübirlik beyhude meselelerle tutuklanması gibi...

En sert insanların bile korkulu rüyası olan bu konu bugün de geldi çattı, beni can evimden vurdu. @JenLedger hocamı tersleme hatasında ve toyluğunda bulundum. Kendimi affedebilecek miyim? Belki. Bu mümkünse bile uzun sürecek bundan eminim. En azından iyi yanından bakalım. Üzerine besteler yazıp şarkılar söyleyebileceğim yürek dağlayan bir anım daha oldu şimdi. 😩🤏

Biri bana yazım kurallarını ihlal eden bir mesaj atarsa engelliyorum.

Değerli hocam, ✍🏼

Almış olduğunuz aksiyon beni ziyadesiyle üzdü.🥀

Zira, Uyarmayıp engellemek o kişinin yanlış patikadan ayrılmasına sebep olmamakla birlikte size düşman da kazandırabilir. ☝🏼

Lütfen saygı ve sevgi çerçevesinde güzelce uyaralım ki o kişiye ışık tutmuş olalım. 🙌🏼

Doğru bilgiye aç, yanlış bilgiye tok olun. ✍🏼🌹🤌🏼

Saygılarımla. 🙏🏼

@Üstat Doktor üstadım, gocunmadan içinizi döktünüz. Sizleri dinlerken gönlüm titredi. 🙏🏼

Lakin sizin adınıza bu toyluğu yaptığınız için seviniyorum. ✍🏼

Ne demişler?
Derdim yoktu boş kaldı kağıt. Derdim oldu ne kağıt boş kaldı, ne de gözlerim.🌹

Dilerim tek derdiniz bu olur üstadım. 🤌🏼

Saygılarla. 🙏🏼

Son düzenleme:
Değerli hocam, ✍🏼

Almış olduğunuz aksiyon beni ziyadesiyle üzdü.🥀

Zira, Uyarmayıp engellemek o kişinin yanlış patikadan ayrılmasına sebep olmamakla birlikte size düşman da kazandırabilir. ☝🏼

Lütfen saygı ve sevgi çerçevesinde güzelce uyaralım ki o kişiye ışık tutmuş olalım. 🙌🏼

Doğru bilgiye aç, yanlış bilgiye tok olun. ✍🏼🌹🤌🏼

Saygılarımla. 🙏🏼

@Üstat Doktor üstadım, gocunmadan içinizi döktünüz. Sizleri dinlerken gönlüm titredi. 🙏🏼

Lakin sizin adınıza bu toyluğu yaptığınız için seviniyorum. ✍🏼

Ne demişler?
Derdim yoktu boş kaldı kağıt. Derdim oldu ne kağıt boş kaldı, ne de gözlerim.🌹

Dilerim tek derdiniz bu olur üstadım. 🤌🏼

Saygılarla. 🙏🏼
Hocam ironi amaçlı demiştim zaten, yine de düşünüp yanıt yazdığınız için teşekkür ederim. 🙏🏼

Bazı saygısız insanlardan yorulsam da, yazım hatalarından veya başka sebeplerden ceza yesem de çok şey değişti. Masaüstüne yıllarca ara verip sonrasında dönerken bir konu açmıştım. O hesabı kaybedince bunu açmak zorunda kaldım. Kayıt olalı sanırım 3 yıl oldu. O zaman masaüstü dizerken Ryzen ne demek, RAM frekansı nedir, 500W GamePower PSU yeter mi derken şimdi çoğu kişiye sistem önerisi yapacak duruma geldim. Özellikle ekran kartlarına aşırı merak sararak başladım bu işe. Ardından çok sık bir şekilde parça değişerek sürekli testler yaptım. Bu da donanımsal bilgimi epey bir yukarı taşıdı.

Geri
Yukarı