Forumda mizah yapabilsek nasıl olurdu?

• Konuyu başlatan Eeen
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 548

Eeen

Hectopat
Mesela mesajlarımızda mizah veya mim tarzında komik şeyler yapabilsek nasıl olurdu? Mesela yazma kuralları olmadan yazabilsek :D.

Mesela mesajlarımızda mizah veya mim tarzında komik şeyler yapabilsek nasıl olurdu? Mesela yazma kuralları olmadan yazabilsek :D.
Düşünün, sizin yardıma ihtiyacınız olan bir konuda herkes "troll" cevap veriyor size kimse yardım etmedi. Sorununuz çözülmedi ne olacak?

Şu videoyu günde en az 10 kere kullanırdım:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ve şu:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Mizahla cevaplanacak konu var, cevaplanmayacak konu var. Daha geçenlerde bir ''kedi çatıda kaldı'' mı ne, öyle bir konu vardı. Çok akıllı bir arkadaşımız gelip ''evi yıkın'' yazmıştı.

Mizah ve eğlence bölümüne açılan konular var, orada abartı olmayacak derecede yapınca çok da bir zararını göremiyorum açıkçası.

Mesaj olarak da Türkçeye özen göstererek yazsak daha mantıklı. Gelip de bir büyük, bir küçük harfle yazınca hoş olmuyor.

Geri
Yukarı