Forumda Özel Mesaj Kapatılsın mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
289
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522743131
Artık öyle bir noktaya geldim ki, "lanet olsun, kapatalım gitsin" diyorum. Forumdaki Özel Mesaj özelliğini komple kapatacağım zira gerçekten bıktım artık özelden sorulan sorulardan.

Sadece ben değil, biliyorum sizlere de herkes özel mesajla soru soruyor.

Ne diyorsunuz? Nasıl Çözüm önerileriniz var?

Ya da şöyle yapıcam: Bana özel mesajla sorulan soruları Burak'a yolluyucam, aynı LEVEL soruları gibi o soruyu girecek, ben de forumda cevaplıyıcam.

Belli bir mesaj sayısına ulaşmış olan üyeler özel mesaj atabilse bu sorun çözülür. Örneğin 500 tane mesajdan sonra özel mesaj aktif olsun.

500 biraz fazla olabilir, 50 mesajdan sonrası ideal bence.

Daha başka bir şey olsa iyi olur. Daha yaratıcı bir şey. Ya da senin dediğin iyi bunu hepimiz yapıyoruz bu arada.

Oğuz'un önerisi daha mantıklı bence iyi bir öneri, zaten 300 veya 500 tane konuya yorum yapan arkadaşlar birçok konuda bilgi sahibi oluyor. Sorularını yeni konu da sorma gibi...

Çok çok basit PC le veya donanım ile ilgisi olmayan, özel olarak bir arkadaşımıza sormamız gereken sorular olabilir. Özel mesajı kapatmak bence yanlış olur. Oyum Oğuz'a :)

Bence kapanmasın ama mesela şöyle birşey olamaz mı ? Günde belirli sınır olsun. Misal herkesin günde 1 kez özel mesaj atma hakkı olsa daha iyi olabilir :) ( 1 biraz az oldu sanırım :) )

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı