Özel Mesaj Kapalıdır

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bence de sorun çıkaranların özel mesaj atmasını engellemek iyi bir çözüm.

Bence özel mesajı yükseltenlere 1 aylık özel mesaj cezası verin. Sınırı da 1000 yapın. :D

Bence özel mesajı yükseltenlere 1 aylık özel mesaj cezası verin. Sınırı da 1000 yapın. :D

Sınır 500 olsa olmaz mı ? Bir Moderator bana yanlış yere ceza verdiğinde, konu açıp 5 paragraflık isyan cümleleri mi yazacağım ? Bu kadar olması çok gereksiz. Ben öyle mesaj kasan birisi değilim. 60 yaşımda ancak 1000 mesaja ulaşırım bu fazla değil mi ? İlla limiti yükseltmek zorunda mısınız ? Özel mesajdan 3 soru soran ceza verin mesela. Yani bu kadar abartmaya gerek yok açıkçası.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sınır aşağıya çekilebilir. Eğer dediğiniz gibi olur ise "Yönetici" rütbesinde olanlar ve "Technopat!" rütbesinde olanlara ö.m göndermek iptal edilebilinir. Yada arkadaşlara özel ayrı bir sınır yapabiliriz. Mesela 500 ise sınır onu o arkadaş için 5000 civarına çekebiliriz. Gerçi çoğu sorun XenForo sistemine geçiş yaptığımızda ortadan kalkacaktır. Tabi umarım bu sorundan da kurtuluruz.

Recep abi bizden sorun çıkmaz valla. :D Sınır gerçekten aşırı. 1000 olsun bari. Herşeye konu açmak yetmiyor? İstenmeyen kişiler engellenemiyor mu?

Bir çok yabancı foruma girip çıkıyorum. Özel mesaj sınırlaması diye bir şey yok. Bu forum, özel mesaj sınırlaması olan nadir forumlardan. Bu uygulama, kalitesizliği de beraberinde getirir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şuan için sınır Recep Baltaş tarafından 2500 olarak güncellemiştir. Yeni tasarıma geçince özel mesaj konusu hakkında da çalışılır.

Lütfen özel mesaj gönder butonumu kaldırır mısınız? Sırf benim yüzünden tüm foruma ceza kesilemez.

Yaptığım hatadan dolayı özür dilerim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı