Özel Mesaj Kapalıdır

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Haklısınız ama 2500 gerçekten çok. Onlar 2500 olursa 5000 mi olacak? :D Konu açılmasına gerek kalmayan durumlar da olabiliyor. 1000 olsun bence. Mesela Recep abi geçen sana mesaj gönderdim. SSD için. Bunun için konu açmak saçma olmaz mı? İşe yaradığı yerler de var.

Yönetimin iyi niyeti suistimal edildiği zaman, forum yönetimi bu tip kararlar almak zorunda kalıyor.

Recep abiii.. :D Super Moderatorleriniz bile limite takildi, helal olsun. :D Mirkan Bey'in gorusune forumca katiliyoruz. Lutfen degerlendiriniz.

Ben çoğu zaman bir problemim olduğunda uygun bölüme konu açıyorum. Ancak her durumda değil. Geçtiğimiz haftalarda SypeR'ın önerisi üzerinde Samsung marka, 840 Evo serisi bir SSD almıştım. Gerek Samsung Magician adlı programın ayarları, gerek HDD'ten SSD'ye kopyalama hakkında SypeR'dan bilgi almak için özel mesaj yolladım. Sağolsun, yardımcı oldu ve hallettim. Bunu, SSD, Flash ve Sabit Diskler bölümüne yazsam da cevap beklediğim kişi yine o olacaktı.

Açıkçası söylemek istediğim böyle bir durumda konu açmak çok da mantıklı gelmiyor.

Bence artırıp duracağınıza özel mesajı kaldırın gitsin. Bu durumda özel mesaj diye bir şeyin olmasının hiçbir anlamı yok. Birilerini de bahane ederek artırmayın şunu lütfen. Artıracaksanız kendi isteğimizle artırdık diyin. Saçma oluyor "Sınırın bu olmasına neden olanlar: ..." yazmanız. Onlar için özel mesaja sınır koyma eklentisi gibi bir şey olursa iyi olur yeni geçilecek forum düzeninde.

Anketin olmasından ya da özel mesaj servisinin tamamen kapatılmasından yanayım.

Not: Böyle konulara cevap yazdığım için çok özel mesaj gönderiyorum sanabilirsiniz ama 4 aydır hiç kullanmadım.

Biz uyarıları vs. Nasıl ileteceğiz? Özel mesaj olmalı ama iyi niyet kötüye kullanınca böyle oluyor. Bence yerinde bir karar.

Biz uyarıları vs. Nasıl ileteceğiz? Özel mesaj olmalı ama iyi niyet kötüye kullanınca böyle oluyor. Bence yerinde bir karar.

Moderatörlere açık olur özel mesaj. Ama bence en iyi çözüm ceza verilmesi gereken birine doğrudan vermek: özel mesaj göndermesini engellemek/kısıtlamak.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı