Forumda sevmediğiniz şeyler

Bir de ek olarak her şeyi dine bağlayan, Müslüman'lık dışında dinleri kabul etmeyen "insanlar".Adama "Krizin 2022-23 gibi biteceğini düşünüyorum " diyorum, adam bana "Allah'ın izni ile bitecek, Müslümanlık önemli şey"diyor. Ulan ne alaka bre bağnaz herif? Forumu bırak bu insanlar nasıl halen yaşıyorlar onu bile anlamıyorum.

Yorumunun/konusunun altına bırakılan ifadeleri takıntı derecesinde ciddiye alanlar;
"Anket" konuları ile veri madenciliği yapanlar;
Forum kurallarında açıkça yazdığı halde dalga geçer gibi başlığa "[Korsan]" yazıp korsan oyuna destek isteyenler;
"Anime" adı verilen Çin çizgi filmlerine ruhlarını satmış olan kimseler;
Kavgaya döneceği kesin olan konularda sürekli başlık açanlar.

Aklıma şimdilik bunlar geldi. 😇

Bir de ek olarak her şeyi dine bağlayan, Müslüman'lık dışında dinleri kabul etmeyen "insanlar".Adama "Krizin 2022-23 gibi biteceğini düşünüyorum " diyorum, adam bana "Allah'ın izni ile bitecek, Müslümanlık önemli şey"diyor. Ulan ne alaka bre bağnaz herif? Forumu bırak bu insanlar nasıl halen yaşıyorlar onu bile anlamıyorum.
Hocam onlar günlük hayattada var :D. Bir şey sorarsın Allah bilir derler böyle :D.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Gücü hissediyorum...

Hadi tamam agresif olmuş olabilirim de, çocuk olduğumu nereden çıkarıyorsun?

Bos yapan tayfa.

Yeni konular

Geri
Yukarı