Forumda yaşanmış komik olaylar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

MisakiTaro

Gigapat
Makaleler
9
Yer
crazyreign ile ARGB şöleninde
1611309308071.png

Makaleler
11
Yer
Bahçelievler
Beğenilerin kalkması en komiği. Gerçi arama bölümü ve tema da kalkmıştı. Bugüne kadar kimseden beğeni istemedim ve hiç Discord kullanmadım. Ama kalkmasından da hoşlanmadım, rahatsız oldum. İtiraz etme hakkım yok mu? Her geçen gün bir şeyin kaldırılmasından sıkıldım. Bu arada hiç DA, SDN ve DH foruma da kaydolmadım. Birileri gibi burada çift hesap da açmadım. Birisi caps lock ile mesaj yazınca mesajı mı siliyorsunuz yoksa siteyi mi siliyorsunuz? Birisi sözlü olarak uygunsuz üslupta bulununca evreni mi patlatıyorsunuz yoksa bunun yanlış olduğunu mu anlatırsınız?

Öte yandan güvenlik bölümüne bilgisayar nasıl bozulur diye konu açanlar da komikti.

KemalY

Centipat
Makaleler
2
Yer
Night City
Beğenilerin kalkması en komiği. Gerçi arama bölümü ve tema da kalkmıştı. Bugüne kadar kimseden beğeni istemedim ve hiç Discord kullanmadım. Ama kalkmasından da hoşlanmadım, rahatsız oldum. İtiraz etme hakkım yok mu? Her geçen gün bir şeyin kaldırılmasından sıkıldım. Bu arada hiç DA ve SDN foruma da kaydolmadım. Birileri gibi burada çift hesap da açmadım. Birisi caps lock ile mesaj yazınca mesajı mı siliyorsunuz yoksa siteyi mi siliyorsunuz? Birisi sözlü olarak uygunsuz üslupta bulununca evreni mi patlatıyorsunuz yoksa bunun yanlış olduğunu mu anlatırsınız?

Öte yandan güvenlik bölümüne bilgisayar nasıl bozulur diye konu açanlar da komikti.
Beğeni sayısının kalkması açıkçası oldukça iyi oldu bence. Beğenisi yüksek olanlara ilah gibi davranıyorlardı.

EZİC AJANI

Centipat
Makaleler
1
Agalar bence bu konu kapatılsın, ucu ¨otus biy¨'e doğru gidiyor.

Nicksizfury

Centipat
Makaleler
8
Yer
Dark Souls oynuyor

Reynxow

Picopat
Makaleler
6
Yer
İstanbul/Valhalla
Konunun fake olduğu belli oldu fakat, zamanında çok gülmüştüm.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yukarı