Sosyal'de gözle görülür aktiflik düşüşü

fryzen

Kilopat
Makaleler
24
Arkadaşlar merhaba, umarım iyisinizdir. Sosyal'de bu sene geçen senenin aynı dönemlerine göre bariz bir aktiflik düşüşü olduğunu düşünüyorum. Rehber konularında aktiflik artsa ve özellikle bazı yeni arkadaşların etkisiyle çok yararlı Türkçe kaynaklar oluşmuş olsa da özellikle sistem toplama, mobil cihazlar, oyun konsolları, dizüstü bilgisayarlar bölümlerinde ciddi bir aktiflik ve nitelik düşüşü var. Geçen seneye göre eğitimin uzaktan yapılması, moderasyon ekibinin (bence) daha iyi olması gibi etkenlere rağmen bu aktiflik ve nitelik düşüşü bana garip geldi açıkçası. Sizce bunun sebebi ne olabilir?

Belki konular aynı olunca aktiflik düştü bilmiyorum bazen kendime diyorum şaçma konumu açıyorum forumun kötü bir yer olmasını istemem.
Gecen sene ayda 1K mesaj atardim, simdi cevabini bildigim konulara cevap bile atmiyorum. Su anda bu mesaji gonderip gondermemek arasinda bile kaldim. Belki de birakmaliyim artik forumu.

Bildiğiniz şeye cevap yazın yani kanser konular var diye yardım isteyen birine yazmamak şaçmalık olur.

Geri
Yukarı