Forumdaki "hocam" samimiyetsizliği

Ne diyem Mahmut mu diyem?

İlk başta yazsaydınız güzel olurdu hocam. 🤣

İlk başta yazsaydınız güzel olurdu hocam. 🤣
Valla görmemiştim :)

Yani neredeyse en eskilerden biriyimdir üyeler arasında ama ben de çok hocam tabirini kullanırım. Açıkçası bana samimi gelir. Kullanılmasını ve kullanmayı da severim. Bir tek küçümser gibi “bak kardeşim” veya “birader” tabirleri beni tilt eder:) Yani karşındakini tanımıyorsan samimi değilsen saygısızca geliyor bana.

Önceden forumlarda ben de bolca kullanırdım fakat artık cılkı çıkmış durumda. Samimiyetsizliği geçtim, sürekli kullanılması sebebiyle mide bulandırıcı. Ve özellikle Sosyal'de diğer üyelere nazaran bu tabiri kullanan üyeler oldukça yeniler. Neden bu kadar fazla kullandığınızı merak ediyorum.
Ne diyelim? Aga, kanka, abi, hacı... Bunlar daha kötü.

Önceden forumlarda ben de bolca kullanırdım fakat artık cılkı çıkmış durumda. Samimiyetsizliği geçtim, sürekli kullanılması sebebiyle mide bulandırıcı. Ve özellikle Sosyal'de diğer üyelere nazaran bu tabiri kullanan üyeler oldukça yeniler. Neden bu kadar fazla kullandığınızı merak ediyorum.
Neredeyse 1 senemi doldurmak üzereyim forumda kimin nasıl bir şahsiyeti olduğunu az çok anladım, herkese kullanmıyorum.

Geri
Yukarı