Forumdaki "hocam" samimiyetsizliği

Kirvem diyelim.
Kirvem, o ekran kartı alınmaz.

Umarım 18 sayfada bunu yapan olmamıştır.

Hazır mısınız?
Fare tekerleğinize saygım olduğu için sürprizbozan içerisinde olacak.
Bazılarında yazım hatası var. Herhangi bir şekilde alıntıladığım için ban yersem bir daha mesaj yazmam. Evet, moderasyon veya yönetim için bir şey ifade etmediğini biliyorum.
Evet, üşenmedim. Hak ediyor.
Evet, bu arkadaşı da kara listeye ekliyorum bu mesajdan sonra.

Dahası da var da üşenmeme buraya kadar. 39 tane daha var. Sanmıyorum ama bazıları bu konudan (başlık yüzünden) olabilir. Ara özelliği ile gönderen kısmına konuyu başlatan hocamızın kullanıcı adını yazıp kelime kısmına da hocam kelimesini yazarsanız siz de ulaşabilirsiniz.

@isabela bunlara ne diyeceksin? Arada noktalama işareti yerine hocam kullandığını bile görebiliyoruz.
Satıldı hocam.
Merhaba hocam şuan düşünüyor musunuz?
Hocam pek darboğazın işlemci sıcaklığıyla bir alakası var mıdır?
Yeni değil hocam 2.el aldım 1 yıl garantisi var daha.
Hocam 2x4DDR3 Fury Black RAM mevcut. 200 TL'ye bırakırım.
Hocam bu sistemle doğru bir şekilde Overclock yapabilir miyim?
400'e aldım hocam. Piyasa gerçekten çok garip. 500 TL'ye GT 1030 satanlar var.
Hocam protonmail falan direkt siz bana facebook üzerinden ulaşsanız :) . Ciddi alıcıyım da.
Hocam 3D Güvenlik İşlemleri açıldı mı?
Hocam kuzenimin origin hesabını size satabilirim hala Battlefield 5'i almadıysanız.
Hocam o işlemciyi 4GHz değerine çıkarmak için soğutucu ve yeni bir kasa almam lazım. Zira soğutucu hem kasaya sığmaz hem de kasanın hava sirkülasyonu yok.

Hocam anakart+ram+işlemciyi 450 TL'ye alıcı buldum. Hazır 500'e dayanmışken 2.el 2x8 GB DDR4 RAM mi alsam? Satıcı GET açacak.
Hocam modlamayı nasıl yapacağım? Bilgisayarı açamıyorum.
Hocam nasıl oluyor? Ben Texture Quality'i açtığım an kasmalar başlıyor? Overclock ile gerçekten de böyle bir performans alabilir miyim?(İ5 768 2.80 GHz, Corsaır 80+ 450Watt PSU)
Kedim için gayet ilgi çekici olurdu aslında :D Zor hocam.

Hocam sorun modem-accespoint uyumu olabilir mi? Önceden Airties modem kullanırken şimdi Tenda kullanıyorum.
2009'un Güngörenin'de ''de'' yi de ayırın ama hocam. :D
Hocam 2 gündür bu sorunu yaşıyorum. Daha öncesinde hiç yaşamadım.
Hocam 8GB RAM var. Genellikle PUBG oynuyorum ve 60 FPS alsam bile drop oluyor. Diğer oyunlarda nadiren olsa da drop oluyor. RAM yetersiz geliyor diyorsunuz ama oyunda RAM kullanımı 6 GB'yi bile geçmiyor.
Ahahahaha. Yaptığım aptallığı aklıma getirdiniz. Hocam almayın, ne kadar ucuza veya uyguna görürseniz görün almayın. 180 TL kaptırdım o Ruslara. Malesef. Oradaki satıcı 10-15 TL komisyon alan birisi sadece. 3. kişi kısacası. Çok kötü niyetli birisi değil ama bir sorun oluştuğunda malesef çözemiyor. Hani yine de almak istiyorum diyorsanız kendiniz Plati'den alın. 3. kişileri araya sokmayın.
O ''koşuşturma ekranı'' tabiri ne hocam? Üstüne ben aynı kart ile i5 760 işlemci ile 1024x768 ayarlarda 35 FPS ile oynuyorum. Ama bu tavsiye ettiğim anlamına gelmiyor. Bu oyun için en alt seviye GT 1030.
Hocam açık kullanırsam ısınmada bir sorun olur mu?
Sağolun hocam hepinize peki GTX 1050 Ti Lp (182 x 69 x 35 mm) modeli, FRISBY FC-6802BS kasa için uygun mudur?

Hazır mısınız?
Bazılarında yazım hatası var. Herhangi bir şekilde alıntıladığım için ban yersem bir daha mesaj yazmam. Evet, moderasyon veya yönetim için bir şey ifade etmediğini biliyorum.

@isabela bunlara ne diyeceksin? Arada noktalama işareti yerine hocam kullandığını bile görebiliyoruz.
😳

Hazır mısınız?

Off be bu can acıtır işte.

Hazır mısınız?

Dahası da var da üşenmeme buraya kadar. 39 tane daha var. Sanmıyorum ama bazıları bu konudan (başlık yüzünden) olabilir. Ara özelliği ile gönderen kısmına konuyu başlatan hocamızın kullanıcı adını yazıp kelime kısmına da hocam kelimesini yazarsanız siz de ulaşabilirsiniz.

Helal olsun hocam.

Hocam kelimesini birçok anlamda kullanabilirsin. Karşındakini tanımadığında benden büyük mü, küçük mü, kız mı, erkek mi bilmediğin için veya saygı çerçeve anlamında kullanılan bir hitap şekli. Aynı yüz kelimesinin bir çok anlanma kullanmamız gibi.

Geri
Yukarı