Forumdaki neredeyse herkes çareyi formatta buluyor

Bilgili bir üyenin bile belki formatsız çözülecek bir soruna "temiz kurulum yaptıktan sonra ..." diyerek cevap yazdığını gördüm. İnsanların en baştan kurmaya uğraşmak istemeyeceği bir sürü oyunu, programı, konfigürasyonu olabilir. Format en son çare olmalıyken bütün çözüm yollarını denemeden formatı önermeyi doğru bulmuyorum.

Eki Görüntüle 646328

Mesaj altındaki Rapor kısmına basıp sorunun ne olduğu hakkında bilgi verin. "Gereksiz mesaj yazmış", "Nokta eksik", "Uygunsuz üslup" gibi. Ancak gereksiz yere raporlamak da uyarı almanıza neden olur.
Hocam sizin menünüz de pek şekkilliymiş Maşallah. Moderatör olmak kolay değil.😀

Format at demekte bir öneri gibi :D buradaki insanlar bilgisayar tamiriyle çok uğraşmıyor sanırım diyecek başka alternatifi olmuyor.
Bilgili bir üyenin bile belki formatsız çözülecek bir soruna "temiz kurulum yaptıktan sonra ..." diyerek cevap yazdığını gördüm. İnsanların en baştan kurmaya uğraşmak istemeyeceği bir sürü oyunu, programı, konfigürasyonu olabilir. Format en son çare olmalıyken bütün çözüm yollarını denemeden formatı önermeyi doğru bulmuyorum.
@acv mesajını cevap olarak attım. AV ile basitçe çözülebilecek bir şeye bile format demek saçma oluyor yahu.

Geri
Yukarı