Forza 5 yaz indiriminde ne kadar olur?

JOTEMM

Decapat
Daha fazla  
Forza 5 alacağım fakat şu an Steam'de 300TL, 600'den düşmüş %50. Yaz indirimide 10 gun sonra falan gelecek, hangisinde daha ucuz olur? Şu an mı o zaman mı? Yani yaz indiriminde kaça düşer sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hemen hemen aynı fiyat oluyor genelde ama bilemedin 250 olur tahminimce.

Bence yaz indiriminde de aynı fiyatta olacak. Zaten indirim 29 Haziran'da bitiyor olarak gözüküyor. Yaz indirimi geldiği zaman tekrar aynı yüzdelik indirim oranıyla pazarda yer alacaktır.

Hemen hemen aynı fiyat oluyor genelde ama bilemedin 250 olur tahminimce.
Bence yaz indiriminde de aynı fiyatta olacak. Zaten indirim 29 Haziran'da bitiyor olarak gözüküyor. Yaz indirimi geldiği zaman tekrar aynı yüzdelik indirim oranıyla pazarda yer alacaktır.
bundan daha yukarıda olma ıhtımalı var mı kur sabit kalırsa burda

Yaz indirimlerinde şu anki indirim miktarı ile aynı fiyatta olacağını tahmin ediyorum. Bence en fazla %67 indirime girecek, o da FH6'nın çıkışına yakın bir tarihte veya çıktıktan sonra. Buna da rahat 2 sene var diyebiliriz. FH4 en fazla %67 girmişti, FH5'in de önümüzdeki gelecekte en fazla %67 oranında indirime gireceğini tahmin ediyorum.

Yaz indirimlerinde şu anki indirim miktarı ile aynı fiyatta olacağını tahmin ediyorum. Bence en fazla %67 indirime girecek, o da FH6'nın çıkışına yakın bir tarihte veya çıktıktan sonra. Buna da rahat 2 sene var diyebiliriz. FH4 en fazla %67 girmişti, FH5'in de önümüzdeki gelecekte en fazla %67 oranında indirime gireceğini tahmin ediyorum.
o zaman alacagım 14 gun gırmeyecegım daha ucuza gelırse yaz ındırımı ıade eder ordan alırm

Yeni konular

Geri
Yukarı