Forza Horizon 4 20 Saat Deneyimim

Kardeşim istediği için almıştım. Sıkıntı olarak oyundan çıktığım vakit eğer bir yarış ya da event oynayıp kaydetmediysem yeniden açtığımda oyunu bigbangden başlatması. Lego mapten başlatıyor bi de her açtığımda, orjinal mapte kaydediyorum tekrar açıyorum oyunu, yine Lego mapteyim.

Ben hiç oynayamadım sen yine oynayabilmişsin o kadar eziyete rağmen xbox game pass'i aldım iyi güzel hoş, xbox beta'yı win 10 64 bitlik sistemime kurdum ama o nedir hem kendi sitesinde hemde uygulamasında oturum aç dediğim zaman bir tepki alamadım. Ne yaptım ne ettiysem oturum aç diyince uygulamada sayfası tam açılıyor hop hata verir gibi kapanıyor, sitede ise hiçbir şekilde oturum aç seçeneğine tıklayamıyorsun. Direk üyeliği iptal edip, uygulamayıda sildim.
Microsoft XBOX ve Windows dışında pek iyi değil anlaşılan. İyi yapmışsınız iptal ederek.
Almayı düşünüyordum. Iki kişi sıkıcı yazınca insan vazgeçmiyor değil.
Çok ucuza bulursanız benim aldığım gibi o zaman sorun yok. Ama parasını verip almak hayatta deymez.
Direksiyonunuz varsa tadından yenmez.
Direksiyonunuz varsa forza ile vakit kaybetmenize hiç gerek yok bence. Asetto corsa, Forza motorsport gibi daha fizik anlamında iyi oyunlar oynanmalı.
Yarış oyununda direksiyon kullanmanın gereksiz olduğunu düşünüyorum. Kamyon oyunlarında falan gereklidir ama yarış oynarken sürekli sağa sola kırayım derken iyice yorulursunuz.
Bilmiyorum ne kadar ilgilisiniz ama emin olun bir yarış oyununda direksiyonunuz varsa kat kat daha hızlı oluyorsunuz.

benim gibi xbox betada üyelik açma sorunu yaşayan var mıdır acaba ?

Konuya bir şey eklemek isterim. Kısa ve öz. Oyun MSI Afterburner yazılımı arkada açıkken çalışmıyor arkadaşlar.

Test drive unlimited vardı bir zamanlar, neredeyse aynısi olmuş. Araç sayısı tatmin edici, fizikler simcade tarzında bence o da tatmin edici. Oyun birsekilde kendini oynattiriyor. Ama online kısmını hiç beğenmedim. Araçların stock halleriyle yarışma seçeneği ve nispeten daha yavaş araçlarla yarışma seçeneği yok.

XBOX servis konusunda cidden berbat, oyuna ben de sahibim ve XBOX sunucu bağlantısı sorunu nedeniyle 150 saatlik oyun sürecimin (XBOX Beta üzerinden baktım) yalnızca 20 saatini online şekilde oynayabildim. Çünkü XBOX Live bağlantısı kurulamıyor ve ben online oynayamıyorum oyunu.

Yeni konular

Geri
Yukarı