Forza Horizon 4 4K Ultra oyun testi

Makaleler
14
Yer
Zhenhai, Zhejiang, China
Daha fazla  
Meslek
What am I? - I do not know...
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam videolar biraz daha iyi olsa tam bir Benchmark kanalı olacaksınız. Bu arada farklı oyunları da deneyecek misiniz?
Videolar iyi olur aslında, ancak mevcut internetim yüzünden kayıt bitrate'ni 15'e sınırladım. Aslında 50 ve üzeri isterdim. Yakın bir zamanda böyle yapmayı düşünüyorum. Sistemimde yüklü olan yüksek grafikli oyunların hepsini deneyeceğim.
Vega 64 nasıl bu kadar güçlü olabiliyor? Biraz da bilgi lazım hocam. 😀
AMD farkı :)
Biraz O.C yapınca her şey mümkün hocam, tabii elinizde Vega yok ise O.C işe yaramaz :)

1080P orta grafik ayarlarında demo sürümünü oynarken bile grafikleri çok iyi gelmişti. 4K Ultra da düşünemiyorum bile. Bu arada işlemci kullanımı neden hep yüzde 0?

1080P orta grafik ayarlarında demo sürümünü oynarken bile grafikleri çok iyi gelmişti. 4K Ultra da düşünemiyorum bile. Bu arada işlemci kullanımı neden hep yüzde 0?
AMD'nin kayıt programı ve değer göstermesini kullanıyorum. Haliyle saçmalaması normal, Game Pass ile oyunu oynadığım içinde maalesef Afterburner çalışmıyor :(

AMD'nin kayıt programı ve değer göstermesini kullanıyorum. Haliyle saçmalaması normal, Game Pass ile oyunu oynadığım içinde maalesef Afterburner çalışmıyor :(
Ben demosunu oynarken Afterburner çalışıyordu Game Pass de neden çalışmıyor ki?🤔

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı