Forza Horizon 4 oyun testi 4K Extreme

BF gibi oyunları çekebilirsin. :) Bu arada şu oyunu almak çok içimde kaldı ama kısmet olmadı daha.
Evet sistemimde şu anda 150'den fazla oyun yüklü, en azından 30 tanesi üst seviye grafiklere sahip.
Bu arada Game Pass ile oynayabilirsiniz.

Güzel test eline sağlık. 1080P testleri de yapabilir misin? :) Kartın performansı gayet iyi fakat 4K birçok kullanıcıya hitap etmiyor. O yüzden 1080P veya 2K daha uygun olabilir. Hem işlemciyi de görmüş oluruz.
Afterburner'i detaylı olarak açarsan bir de güzel olur. En ince detayına kadar :)

Güzel test eline sağlık. 1080P testleri de yapabilir misin? :) Kartın performansı gayet iyi fakat 4K birçok kullanıcıya hitap etmiyor. O yüzden 1080P veya 2K daha uygun olabilir. Hem işlemciyi de görmüş oluruz.
Afterburner'i detaylı olarak açarsan bir de güzel olur. En ince detayına kadar :)
1080P ve 2K testi de yapayım hocam, madem istediniz sizi mi kıracağım :)

Başka oyunlar da olabilir bu arada. Sistemi daha çok zorlayan oyunlar gibi. Oldu da konu açıp soran olursa sizin testleri referans olarak gösteririm hocam :D
Aklınızdaki oyunlar nelerdir? İsterseniz listesini oluşturun, mevcut olanların testini yapmak isterim.

Aklınızdaki oyunlar nelerdir? İsterseniz listesini oluşturun, mevcut olanların testini yapmak isterim.
Battlefield 1-5, AC Odyssey/Origins, Shadow of Tomb Raider gibi. Hangisi mevcutsa elinde olabilir hocam :)

Başka ağır oyunlar varsa belirtin arkadaşlar, benim aklıma bunlar geldi :D

@HakanCT Hocam AMD'nin kendi programı resmen çöp ya, neyse ki kaydettim. Ancak azap çektim, anlık takılmalar falan çok yaşadım.. Forza Horizon 4 2K oynanış videosunu şu anda düzenliyorum, yükleyince konu açacağım. O konuyu da buraya atarım :)
Bir BF1 fanı olarak testini isterim hocam aklınızın kenarında bulunsun o da. 😁
Oyun elimde yok, ancak arkadaşlarımın hesabında var ise rica edeceğim :)
Battlefield 1-5, AC Odyssey/Origins, Shadow of Tomb Raider gibi. Hangisi mevcutsa elinde olabilir hocam :)

Başka ağır oyunlar varsa belirtin arkadaşlar, benim aklıma bunlar geldi :D
Listeme ekledim hocam :)
Hocam elinize geçerse Doom Eternal de bekleriz onu da belirteyim.
Alabilir miyim bilmiyorum, ancak eğer tanıdığım birisinde olursa sizin için rica edeceğim ve çekeceğim hocam :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı