Forza Horizon 4 oyun testi 4K Extreme

Reis Minecraft Seus PTGI testi bekliyoruz, kartı ağlatacak ama şimdiden söylemesi. D
O RT teknoloji olan versiyonu değil miydi? Benim kartım RT desteklemiyor, öyle bir şey yapamam gibi duruyor.

Evet biraz edit tarzı işleri öğrenmeye çalışıyorum. Bir sonraki videom kesinlikle daha iyi olacak :)
Radeon'un kendi kayıt programını da deneyeceğim. İstediğiniz oyun var ise yazabilirsiniz.
Kusura bakmayın ama bu test videosu değil. Forza Horizon 4 kısa gameplay. Sistem değerleri yazmıyor, o zaman ne anlamı var benchmark'ın? Ayrıca videonun yarısı yükleme ekranı.
Hocam zaten Benchmark testi yapmıştım. Sistem değerlerini Xbox Game Pass sayesinde göremeyiz maalesef, onun için yapacak bir şeyim yok.

FH4'te Afterburner çalışmıyor.
AMD ekran kartlarında sistem değerlerini gösteren özellik var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sağ üstteki ekranı özelleştirebiliyorsunuz.

AMD ekran kartlarında sistem değerlerini gösteren özellik var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sağ üstteki ekranı özelleştirebiliyorsunuz.
Bu özelliği yeni gördüm, araştıracağım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı