Forza Horizon 4 arkadaşlarla oynanmıyor

ksmkaan

Hectopat
Merhaba arkadaşlar arkadasımla Steam'den Forza Horizon 4 aldık Microsoft Xbox hesabıyla oturum falan açtık ama birbirimize join Game diyemiyoruz. ( nüfuz kazanma mevsimleri bitirme gibi görevleri bitirdik.)

Herhangi bir hata veriyor mu yoksa bekletip hiçbir şey yapmıyor mu?

Hocam bende yaşadım bu sorunu DNS değiştirerek çare bulmuştum ama Forza'nın Online tarafı çok kötü her dakika bir sorunla karşılaşmanız normal DNS değiştirmeyi deneyin ayrıca teredo hatası olabilir ona da bakın derim.

Xbox uygulamasını Microsoft Store'dan yükleyip giriş yapın daha sonra Win + G ile davet atın. Bunları yaptıysanız da halen olmuyorsa patch gelebilir zira sorun bir tek sizde değil. Rastgele bir yayıncıya rastladım o da aynı sorunu yaşıyordu.

Xbox uygulamasını Microsoft Store'dan yükleyip giriş yapın daha sonra Win + G ile davet atın. Bunları yaptıysanız da halen olmuyorsa patch gelebilir zira sorun bir tek sizde değil. Rastgele bir yayıncıya rastladım o da aynı sorunu yaşıyordu.
teşekkür ederimm
Hocam bende yaşadım bu sorunu DNS değiştirerek çare bulmuştum ama Forza'nın Online tarafı çok kötü her dakika bir sorunla karşılaşmanız normal DNS değiştirmeyi deneyin ayrıca teredo hatası olabilir ona da bakın derim.
Teşekkür ederim peki dns değiştirme nedir ?
teşekkür ederimm

nasıl değiştirmemiz gerekiyor
teşekkür ederimm

nasıl değiştirmemiz gerekiyor
??

Son düzenleme:
Teşekkür ederimm.

Teşekkür ederim peki DNS değiştirme nedir?

Nasıl değiştirmemiz gerekiyor.

Kusura bakmayın yeni gördüm fotoğraftaki konuma gidip üst tarafı 8888 alt tarafı 8448 yapmıştım ben.

Dosya Ekleri

• 0DE2B6BD-6EA8-471D-9E2E-57BBB41493AD.jpeg
    0DE2B6BD-6EA8-471D-9E2E-57BBB41493AD.jpeg
    46,9 KB · Görüntüleme: 58

Yeni konular

Geri
Yukarı