Forza Horizon 4 çöküyor

İşletim sistemi
Windows 10

kemaru

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle merhabalar, dün Xbox Game Pass alarak Microsoft Store'dan FH4 indirdim. Oyuna girdim, her şey normal, Ultra ayarlarda FPS 80 90 arasında gidiyor. Ancak ilk arabamı seçtikten sonra göreve giderken oyun birden dondu ve çöktü. Dünden beri her türlü çözümü denedim, FH4Fix gibi uygulamaları da denememe rağmen oyun hep aynı yerde çöküyor. Benchmarka girdim belki orada da çöker diye ancak hiçbir sorun olmadı. Sistemim oyunu kaldırıyor ve ısı problemim de yok. Bunu nasıl çözebilirim? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle merhabalar, dün Xbox Game Pass alarak Microsoft Store'dan FH4 indirdim. Oyuna girdim, her şey normal, Ultra ayarlarda FPS 80 90 arasında gidiyor. Ancak ilk arabamı seçtikten sonra göreve giderken oyun birden dondu ve çöktü. Dünden beri her türlü çözümü denedim, FH4Fix gibi uygulamaları da denememe rağmen oyun hep aynı yerde çöküyor. Benchmarka girdim belki orada da çöker diye ancak hiçbir sorun olmadı. Sistemim oyunu kaldırıyor ve ısı problemim de yok. Bunu nasıl çözebilirim? Şimdiden teşekkürler.
Aynısı steam versiyonunda oluyordu, Windows kullanıcı ismimi Türkçe karakter olmayacak şekilde değiştirdim, düzeldi. Game Pass için aynı şey olur mu bilmiyorum.

Yarışa girerken mi oluyor? Tam kapılar açılırken.
Şimdi oyunu açıyorum, yükleniyor falan daha sadece ön yarışı yani mevsimleri tanıttığı yarışı oynayabildim. Araba seçtirdi, seçtim arabamı daha ilk orada gitti. Dünden beri de oyunu açınca ne menüye yönlendiriyor ne başka yere direkt olarak o ilk yarışa gitmem için oyuna sokuyor beni. Ekran geliyor geldiği gibi de donuyor oyun, sonra da çöküyor.

Geri
Yukarı