Forza Horizon 4 Düşük Sistem ile Çalıştırmak

Eren513

Hectopat
Daha fazla  
Forza Horizon 4'ü düşük sistemle açmak mümkün mü? oyunu başlatırken şöyle bir mesaj geliyor.

dsa.PNG

Yok say ve devam et diyorum oyun ana menüye geliyor devam diyorum yüklenirken oyundan atıyor. Bütün sürücüler güncel.
Sistemim:
İşlemci: i3 3240 3.40 GHz
Ekran Kartı: GTX 550Ti 1 GB
RAM: 8 GB
Windows sürümü: 1803

Ekran kartını değiştirmeniz lazım ve Forza açık dünyasıyla ünlü olduğu için işlemciyi de ağlatıyor. Ayrıca 8 GB RAM ile drop sorunu da olur büyük ihtimalle.
Fx 6300, rx 570 ve 8gb ram ile ultrada oynuyorum. 50-67 fps arası. Eski ekran kartım gtx 550ti ama hiç onda denemedim. 8 gb ram yeterli. Boşta 2gb rsm kalıyor ama daha fazla olsa daha iyi olur tabi. Oyun ekran kartına daha fazla ağırlık veriyor. O yüzden 1gb olması yetmeyecek büyük ihtimalle ama windows 10 1903'e güncellemeli. 1903 altı son sürüm oyun çalışmaz hata verir. Belki başka eksiği de olabilir ama önce sistemi güncellemesin. Google'a 'Windows 10 update asistan' yazıp indiriren güncelleyebilirsin. Bazen sisteme sorun olunca güncelleme aracı çalışmayabiliyor. Bunlardan sonra driver booster'ı indirip tüm driverlarını güncelleyebilirsin. Daha fazla sorun ile karşılaşırsan yaz.

Fx 6300, rx 570 ve 8gb ram ile ultrada oynuyorum. 50-67 fps arası. Eski ekran kartım gtx 550ti ama hiç onda denemedim. 8 gb ram yeterli. Boşta 2gb rsm kalıyor ama daha fazla olsa daha iyi olur tabi. Oyun ekran kartına daha fazla ağırlık veriyor. O yüzden 1gb olması yetmeyecek büyük ihtimalle ama windows 10 1903'e güncellemeli. 1903 altı son sürüm oyun çalışmaz hata verir. Belki başka eksiği de olabilir ama önce sistemi güncellemesin. Google'a 'Windows 10 update asistan' yazıp indiriren güncelleyebilirsin. Bazen sisteme sorun olunca güncelleme aracı çalışmayabiliyor. Bunlardan sonra driver booster'ı indirip tüm driverlarını güncelleyebilirsin. Daha fazla sorun ile karşılaşırsan yaz.
Şu an güncelleştirmeleri yüklüyorum yaptıktan sonra oyunu tekrar indirip denicem.
Windows sürümü 1903 denedim oyunu yine yüklenirken atıyor :/
Arkadaşlar oyun sürücünün sürümünü bulamasın diye bu dosyanın ismini değiştirmek istiyorum ama izin vermiyor eskiden battlefield 5'te işe yaramıştı ama bunun ismini değiştiremiyorum nasıl izin veririz buna?
ek.sürüm.PNG

Son düzenleme:
Devam et butonu ile deniyorum ana menüden oyunu başlatıyorum yükleme kısmında yine oyundan atıyor bir çözümü yok sanırım.
Aynı sorun bendede oluyor. Sistem:
İntel core i3 4005k
8 gb hyperx ram
Windows 10 Home
Ekran Kartı: Nvidia Geforce 820m
Lütfen yardım edin. Oyuna giriyorum. Devam et butonuna basıyorum. Oyun başlarken bi anda imleç duruyor. Oyundan atıyor. Yardim edin lütfennn

Arkadaşlar merhaba hortlattım farkındayım ama
MSI Bravo 15 laptop
Ryzen 5 4600h
8 gb 3200mhz ram
Rx5300m 3 gb
500 gb nVme SSD

ile Forza Horizon 4 ü açarken bu uyarıyı alıyorum oyunu çok az denedim bir problem yok gibi ayarları da full hd ve orta seviyeye çektim. Ama her seferinde neden böyle söylüyor ? Oyunda fps değerlerine de baktım neredeyse sabit 60 fps alıyorum. Eğer ilerde sorun yaratırsa iade edeyim ya da steam amd onboard kartı mı görüyor en başta ? Yardımcı olur musunuz ?

Dosya Ekleri

• ADW - Kopya.PNG
    ADW - Kopya.PNG
    756,2 KB · Görüntüleme: 142

Geri
Yukarı