Forza Horizon 4 ilk yılı bitirince ne oluyor?

berkyy21

Hectopat
Daha fazla  
10 saat oldu oyun. İlkbaharı bitirmek üzereyim. Sanırım yaz ile ilk yıl bitiyor ve sahne arkası görevleri geliyor. 3 sorum olacak.
1) ilk yılımız bitince ne olacak? Yani yarışlar falan nasıl gelecek. Ya da yine böyle yarıştan yarışa koşacak mıyız?
2) ilk yıl bitince ki yarışlarda hep Online mi oynayacağız? Şu an verdiği yarışlarda oyuncu aranıyor diyor ama hiç bulmuyor.
3) sahne arkasına özel araçları nasıl satın alıyoruz? Cr ile mi yine?
Bir de çektiğim bir fotoğrafı ekleyeyim dedim;

2ff71012-7b8c-4f19-849d-5bc0386fd1cd.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
İlkbaharı nasıl bitirdiniz? Ben bitirmeye çalıştığımda saymıyordu yarışları. Hangi zorluk seviyesinde kaçıncı sırada bitiriyorsunuz yarışları?

10 saat oldu oyun. İlkbaharı bitirmek üzereyim. Sanırım yaz ile ilk yıl bitiyor ve sahne arkası görevleri geliyor. 3 sorum olacak.
1) ilk yılımız bitince ne olacak? Yani yarışlar falan nasıl gelecek. Ya da yine böyle yarıştan yarışa koşacak mıyız?
2) ilk yıl bitince ki yarışlarda hep Online mi oynayacağız? Şu an verdiği yarışlarda oyuncu aranıyor diyor ama hiç bulmuyor.
3) sahne arkasına özel araçları nasıl satın alıyoruz? Cr ile mi yine?
Bir de çektiğim bir fotoğrafı ekleyeyim dedim;

Eki Görüntüle 1099991

1) Hayır, yarıştan yarışa koşmayacaksın. İsteğe bağlı olarak kendin yapabileceksin. İlk yıl bitince çevrimiçi özelliklerin kilidi açılacak. Horizon yaşam oturumlarına, çok oyunculu etkinliklere vb. katılabileceksin.

2) Hayır, hep online olmayacaksın. Bu, yine sana bağlı. Dilersen drivatarlar ile (botlarla) dilersen de online yarışabileceksin.

3) Sahne arkasında mevcut olan araçları alabilmen için "Horizon Sahne Arkası Geçişi" adında bir eşyaya sahip olman gerekiyor. Bu eşya, genellikle her ay yenilenen sezonlarda ödül olarak verilmekte. Siz ilk yılınızı tamamladığınızda bu sezonlara erişim sağlayabileceksiniz. Bir geçiş hakkınla sahne arkasında mevcut olan araçlardan bir tanesini ücretsiz bir şekilde alabiliyorsun. Orada listelenen araçlar sadece tek seferliğine bir geçiş hakkı kullanılarak (kişi başı bir araç mantığında) ücretsiz bir şekilde alınabiliyor. Oradaki herhangi bir aracı tek bir kez geçiş hakkı kullanarak bedavaya alabilirsiniz. Aynı aracı ikinci kez almak istersen müzayede evi tarzı yerlerden elde edebiliyorsun.

1) hayır, yarıştan yarışa koşmayacaksın. İsteğe bağlı olarak kendin yapabileceksin. İlk yıl bitince çevrimiçi özelliklerin kilidi açılacak. Horizon yaşam oturumlarına, çok oyunculu etkinliklere vb. katılabileceksin.

2) hayır, hep Online olmayacaksın. Bu, yine sana bağlı. Dilersen drivatarlar ile (botlarla) dilersen de Online yarışabileceksin.

3) sahne arkasında mevcut olan araçları alabilmen için "Horizon sahne arkası geçişi" adında bir eşyaya sahip olman gerekiyor. Bu eşya, genellikle her ay yenilenen sezonlarda ödül olarak verilmekte. Siz ilk yılınızı tamamladığınızda bu sezonlara erişim sağlayabileceksiniz. Bir geçiş hakkınla sahne arkasında mevcut olan araçlardan bir tanesini ücretsiz bir şekilde alabiliyorsun. Orada listelenen araçlar sadece tek seferliğine bir geçiş hakkı kullanılarak (kişi başı bir araç mantığında) ücretsiz bir şekilde alınabiliyor. Oradaki herhangi bir aracı tek bir kez geçiş hakkı kullanarak bedavaya alabilirsiniz. Aynı aracı ikinci kez almak istersen müzayede evi tarzı yerlerden elde edebiliyorsun.

Teşekkür ederim. Yani ben sezon sonu geçiş aldığımda Ferrari 599xx EVO'yu ücretsiz alabilecek miyim?
İlkbaharı nasıl bitirdiniz? Ben bitirmeye çalıştığımda saymıyordu yarışları. Hangi zorluk seviyesinde kaçıncı sırada bitiriyorsunuz yarışları?

Daha bitmedi. Fakat tüm yarışları 1. bitiriyorum. Bazen bir yarışı 2/3 kere denediğim oluyor. Zorluklar drivatarlar için 'deneyimli sürücü', kendi sürüş zorluğumda 'simülasyon'.

Teşekkür ederim. Yani ben sezon sonu geçiş aldığımda Ferrari 599xx EVO'yu ücretsiz alabilecek miyim?

Daha bitmedi. Fakat tüm yarışları 1. bitiriyorum. Bazen bir yarışı 2/3 kere denediğim oluyor. Zorluklar drivatarlar için 'deneyimli sürücü', kendi sürüş zorluğumda 'simülasyon'.
Evet, eğer elde ettiğiniz geçiş hakkını 599 XX EVO için kullanırsanız o aracı ücretsiz bir şekilde tek seferliğine bedavaya alabileceksiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı