Forza Horizon 4 online'a girilemiyor

The Appropriate

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Selamlar dostlar. Oyunu Xbox One S üzerinden oynamaktayım ve Horizon yaşamı yani Online'a giriş esnasında oyun aranıyor yazısı yazmakta fakat herhangi bir çevrimiçi oyun bulamamakta. Bunu nasıl çözebilirim? Yakın çevremden seviye ve yaz sezonuna kadar açılmaz gibi bazı söylentiler duydum ama yine de başka yöntemler için bu konuyu açıyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

Valla ben satın alalı 300 gün olmasına rağmen en fazla 5 gün bağlanabildim o çevrimiçi oyuna, Xbox Live'ın Teredo bağlantısıyla ilgili bir sıkıntı o, cihazın Xbox Live servislerine olan bağlantısını görebileceğin bir kısım varsa bak ben PC'den oynuyorum ama sorun aynıdır muhtemelen, aynı sorunu Xbox cihazlarda yaşayan da çok :D

Valla ben satın alalı 300 gün olmasına rağmen en fazla 5 gün bağlanabildim o çevrimiçi oyuna, Xbox Live'ın Teredo bağlantısıyla ilgili bir sıkıntı o, cihazın Xbox Live servislerine olan bağlantısını görebileceğin bir kısım varsa bak ben PC'den oynuyorum ama sorun aynıdır muhtemelen, aynı sorunu Xbox cihazlarda yaşayan da çok :D
Bu gidişle PC'ye geçeceğim gibi :D

Bu gidişle PC'ye geçeceğim gibi :D

Oyun Windows 10'da da aynı şekilde bağlantı sorunları yaşıyor zaten pek bir fark olmayacak, dedim ya ben PC'den oynuyorum yine aynı, 5 gün anca bağlanabilmişimdir, bu sorunu çözmek için uğraşları da yok ki...

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı