Forza Horizon 4 Standart vs Ultimate Edition

Araç sayısını dert etmeyin, standart edition'da da yüzlerce araç var. Önemli olan araçların yarışlardaki performansı. Ultimate edition almayacaksanız, yüksek rank'lara çıkmayı beklemeyin.
Tüm araçları kullanmak istiyorum diyorsanız Ultimate.

Tüm araçlar olmasın sırayla ben kazanayım derseniz standart.
Ultimate edition alabilme imkanım var. Standart edition olsa daha iyi olur ama Ultimate edition da olan bazı araçlar standart da olmaması beni bir tık Ultimate edition itiyor. Çünkü tüm araçları denemek isterim.

Yahu arkadaşım niye muhalefet oluyorsun her şeye? Klavye ile oynayacak çoğu insan.

Herkes için yazıyoruz.
Bana cevap olarak klavyede oynadığınız yazmışsınız, ben de cevap vermişim. Ne alaka her şeye muhalefet olmam? Boş konuşuyorsunuz. Hiçbir şey hakkında bilgi sahibi değilsiniz. Sizi kâle alanda kabahat.

Ultimate Edition alabilme imkanım var. Standart Edition olsa daha iyi olur ama Ultimate Edition da olan bazı araçlar standart da olmaması beni bir tık Ultimate Edition itiyor. Çünkü tüm araçları denemek isterim.

O zaman Ultimate almak daha mantıklı, hayırlı olsun şimdiden 🙂

Bana cevap olarak klavyede oynadığınız yazmışsınız, ben de cevap vermişim. Ne alaka her şeye muhalefet olmam? Boş konuşuyorsunuz. Hiçbir şey hakkında bilgi sahibi değilsiniz. Sizi kâle alanda kabahat.

1 yıldır Forza Horizon 4 oynuyorum, üslubunuzu da düzeltin.

Yeni konular

Geri
Yukarı