Forza Horizon 4 Steam kötü yorum

Zylex

Hectopat
Hepinize merhaba sosyal. Bildiğiniz üzere Forza Horizon 4 Steam'e kısa süre önce geldi. Sistemim uysa oynamak isterdim. Şöyle açıklayım. Steam'de Forza Horizon 4 yorumlarına bakıyorum ve de çoğu kişi Xbox Game Pass'ta olan ilerleyişi ile Steam'den oynamak istiyormuş ancak ilerleme sistemi Steam sürümüne eklenmediği için kötü yorumlar gelmiş bir de baktım biri küfür ediyor ya arkadaşım niçin küfür ediyorsun ki. O yorumu göreniniz var mı acaba?

Belki adam Game Pass'te oyundaki her şeyi almış. Steam'den devam etmek istemiştir eder. Bu gayet normal bir şey.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir de baktım biri küfür ediyor ya arkadaşım niçin küfür ediyorsun ki. O yorumu göreniniz var mı acaba?

Hocam küfür ettiyse reportlayın Steam'den rica ediyorum böyle boş konular açıpta gerçekten yardıma ihtiyacı olan insanların sırasını yemeyin!

Size mi küfür etti hocam? Gördüğüm en gereksiz konular sıralaması birinci oldunuz tebrikler. Neden küfür ettiğini bilmiyoruz. Size küfretmedi. Var böyle insanlar hemen konu açmanıza gerek yok. Küfür normal birşey.

Yeni konular

Geri
Yukarı