Forza Horizon 4 Steam versiyonu sorunlu mu?

İşletim sistemi
Windows 10

EienCure

Decapat
Merhaba, daha geçen indirimdeyken Steam'den Forza Horizon 4 Ultimate Edition aldım. Önceden Game Pass ile oynarken en ekstrem ayarlarda gram takılma veya sorun yaşamadan 90-100-110 FPS ile oynuyordum. Steam versiyonunda her saniye anlık droplar yaşıyorum. Herhangi bir çözümü var mı acaba? Çünkü bence çekilecek dert değil bu.

CPU: Ryzen 5 2600.
GPU: MSI Armor GTX 1660 Ti.
RAM: 2x8 3000 MHz Corsair Vengeance.
Anakart: Gigabyte B450M.
SSD: 128 GB SanDisk.
Monitör: LG ultragear 144Hz 24"

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu yaşadığınız muhtemelen Steam kaynaklı. Açılmama benzeri sorunlar için çözüm yöntemleri var ama bu Steam kaynaklı, güncelleme beklemekten başka çare yok.

Steam verisyonunda takılmalar yaşanıyor maalesef. Güncelleme beklemek dışında başka yapabileceğiniz pek bir şey yok gibi.

Evet çok sıkıntılı. Gamepass de oynamıştım akıyordu ama burda acayip kasıyor. Yoksa muazzam bir oyun kızamıyorsun da.

Hocam aynı sorun bende de var 14 Nisan güncellemesi geldi drop ortaya çıktı ama oyundan atma yok olsa bile 24 saatim var en fazla 3 kere attı.

Güncelleme geldi birkaç gün önce ve daha çekilmez bir hal aldı, güncelleme ile düzeltilir diye bekledikçe tersine yol alıyorlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…