Forza Horizon 4 Steam versiyonu takılıyor

Arslan Nadir

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar 2 gün önce Forza Horizon 4 Steam'den satın aldım ve oyunu kurdum. 1. sorun oyun ilk başta açılmadı fakat yeni bir oturum ile oyuna girdim lakin oyunun girişinde ses yok. Neyse oyuna girdim ayarlarımı yapmak üzere video ayarlarına girdim ve sadece 20-30 ve 60 FPS seçenekleri var. Neyse yaptım ayarları 60FPS kaydettim. Fakat oyuna girdiğimde 60 FPS değil 80 ile 110 FPS arasında olduğunu gördüm. Hiçbir şekilde 60FPS sabitlememiş. Tekrar girdim kaydettim yine 60 FPS sabitlemiyor. 2. sorun ise oyunda sürekli donmalar oldu özellikle ara sahnelerde ve yarışta iken bir anda 40-50 FPS düşüyor takılıyor ara sıra anlayamadım. 3 sorun ise 60 Hz aldım monitöru 60FPS sabitlesin diye. 60 FPS sabit verdi ama bu sefer yine aynı takılmalar oluyor. 92 TL para verdim. Önceden Microsoft'ta ve korsanda oynadım, 72 FPS 144 FPS seçeneği vardı, bu sefer bu yok ve çok drop var. Düzelmiyecek mi bunlar? Para veriyoruz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tüm Dünya genelinde benzer sorunlar var. Böylesine popüler bir oyunu kısa sürede düzeltmemelerine imkan bile vermiyorum. En fazla 1 ay içerisinde çoğu sorun düzelecektir, biraz sabır. Ben de 2-3 güne oyunu alacağım.

60 FPS alıyorum takılma donma vb şeylerde yok. Bizim gücümüz bu PC'ye yetiyor. 🤣

Hayır ben sizin bütçenizden bahsetmiyorum ki demek istediğim şey 12 GB ekran kartı olan arkadaşlar bile açamıyor ama siz 1050 Ti ile birlikte açabiliyorsunuz ben olayı kavrayabilmiş değilim galiba😅

Geri
Yukarı