Forza Horizon 4'ün fiyatı daha fazla düşer mi?

Ultimate ile normal versiyon arasında ne fark var?
Hocam bence Ultimate alma. Sıkıyor oyun bir süre sonra. Cidden bak bana güven. Standart'da gayet iyi.
Oyunu 1 hafta oynuyorsun iyi hoş, fakat sonra giresin gelmiyor.
Bu oyunu alanlar da bunu söylüyor zaten.
Ben de yaşadım.

Hocam bence Ultimate alma. Sıkıyor oyun bir süre sonra. Cidden bak bana güven. Standart'da gayet iyi.
Ben de yaşadım.

Sen bunu söyledikten sonra Ultimate almam :D ama Ultimate alınca neden oyuna giresin gelmiyor?

Ben de yaşadım.
O senle ilgili bir durum, yıllardır oyunu oynayan arkadaşım da var, şahsen benim 150 saate yakın oynayış sürem var ve oyun sürekli güncel tutuluyor, amaçsız bir şekilde etrafta gezmiyorsun yani, haftalık etkinlikler, dereceli yarışlar vb. bir sürü şey var.

O senle ilgili bir durum, yıllardır oyunu oynayan arkadaşım da var, şahsen benim 150 saate yakın oynayış sürem var ve oyun sürekli güncel tutuluyor, amaçsız bir şekilde etrafta gezmiyorsun yani, haftalık etkinlikler, dereceli yarışlar vb. bir sürü şey var.

Soydaş :D , sana bir şey soracağım; Ultimate almayınca oyunda para biriktirip istediğim arabanın sahibi olamıyor muyum?

Soydaş :D , sana bir şey soracağım; Ultimate almayınca oyunda para biriktirip istediğim arabanın sahibi olamıyor muyum?
Bazı arabalar eklenti paketlerine özel, onları oyun içi paran olsa da alamıyorsun ama sayıları çok az, şahsen bende standart sürüm var, 86 milyon kredim var ki oyundaki çoğu iyi araba zaten genelde en fazla 3-5 milyon oluyor ve 1 milyonun altında da oldukça güzel araçlar var, koleksiyon araçları 20 milyon krediyi bulabiliyor ama onlar da çok nadir.

Önerim Ultimate almanız. İnternette detaylı bilgisi yer alıyor ve fiyat inanılmaz ucuz. Ya Steam zarar ediyor ya da Microsoft pahalıyken çok kar ediyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı