Çözüldü Forza Horizon 5 çevrim içi oyuna veya konvoya giriş yapılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

YağızEmirhan

Picopat
Daha fazla  
Herkese selam. Benim 1 sıkıntım oldu. Forza Horizon 5 oyununda ne yaparsam yapayım çevrim içi oyuna veya konvoya giriş yapamıyorum. Bana konuyu çözen veya yardımcı olabilir misiniz rica etsem?

Çözüm
Aleyküm selam. İlk olarak xbox hesabınızdan çıkış yapıp tekrar giriş yapmayı ve oyunu öyle başlatmayı deneyin. Sorun çözülmezse aşağıdaki videoda anlatılan yöntemi deneyin:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videoda FH4 baz alınarak anlatım yapılmıştır ancak FH5 için de çalıştığı yönünde geri dönüt verenler oldu.
Aleyküm selam. İlk olarak xbox hesabınızdan çıkış yapıp tekrar giriş yapmayı ve oyunu öyle başlatmayı deneyin. Sorun çözülmezse aşağıdaki videoda anlatılan yöntemi deneyin:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Videoda FH4 baz alınarak anlatım yapılmıştır ancak FH5 için de çalıştığı yönünde geri dönüt verenler oldu.

Çözüm
Aleykümselam. İlk olarak Xbox hesabınızdan çıkış yapıp tekrar giriş yapmayı ve oyunu öyle başlatmayı deneyin. Sorun çözülmezse aşağıdaki videoda anlatılan yöntemi deneyin:

Konu çözüldü yardımınız için çok teşekkürler.

Geri
Yukarı