Forza Horizon 5 hikayesi oynanır mı?

yorumcuu

Centipat
Daha fazla  
Öncellikle ben Forza Horizon 4 veya daha eski oyunları oynamış bir insan değilim. Sadece beşinci oyununu oynadım. Hikayenin sonlarına bayağı yakınım.%90 civarı falanım. Şu ana kadar oyunda ne adamakıllı bir hikaye anlatımı, ne bir karakter anlatımı ne de bir hikaye rekabeti gördüm. İnsan o NFS Most Wanted tarzı bir hikaye bekliyor yani. Tamam grafikler çok güzel, harita güzel, araçlara laf yok, fakat iş hikayeye gelince oyun bayağı zayıf kalıyor. Eğer hikaye seven biriyseniz kesinlikle FH5 size göre değil. Hikaye hatta sonlara doğru daha da bayat bir hal alıyor gibime geldi. Keşke sağlam bir hikayede yapsalarmış. İşte o zaman oyun 10/10 olacakmış. Hikaye yüzünden oyuna puanım 10/8......

Öncellikle ben Forza Horizon 4 veya daha eski oyunları oynamış bir insan değilim. Sadece beşinci oyununu oynadım. Hikayenin sonlarına bayağı yakınım.%90 civarı falanım. Şu ana kadar oyunda ne adamakıllı bir hikaye anlatımı, ne bir karakter anlatımı ne de bir hikaye rekabeti gördüm. İnsan o NFS Most Wanted tarzı bir hikaye bekliyor yani. Tamam grafikler çok güzel, harita güzel, araçlara laf yok, fakat iş hikayeye gelince oyun bayağı zayıf kalıyor. Eğer hikaye seven biriyseniz kesinlikle FH5 size göre değil. Hikaye hatta sonlara doğru daha da bayat bir hal alıyor gibime geldi. Keşke sağlam bir hikayede yapsalarmış. İşte o zaman oyun 10/10 olacakmış. Hikaye yüzünden oyuna puanım 10/8......
Forza serisi sizin bu beklentilerinizi karşılayamaz şuan piyasada bulunan hiçbir yarış oyunu bu beklentinizi karşılayamaz. Artık yarış oyunu oynıyan kişi sayısı çok fazla olmadığı için adamlar kitlelerini elinde tutmayı hedefliyor ve başarıyor ve bence forza harika bir oyun. Ama sizin yarış oyundan iyi bir hikaye beklemeniz aslında bu türe açlığımız olduğunun bir belirtisi nfs yeni çıkardığı unbound ile bu açlığımızı gideremiyecek gibi duruyor.

Bence grafikleri ve mekanikleri yeter ya. Yüksek çözünürlük ve yüksek grafiklerde kendinizi oyunun içinde buluyorsunuz.

Şahsen ekstrem ile Ultra arasında çok büyük fark göremedim yalnız en iyi araba oyunu tabii ki arcade katmıyorum bu kategoriye çünkü NFS her zaman en iyisi olacak arcade kısmında.

Şahsen ekstrem ile Ultra arasında çok büyük fark göremedim yalnız en iyi araba oyunu tabii ki arcade katmıyorum bu kategoriye çünkü NFS her zaman en iyisi olacak arcade kısmında.
Forza da hikaye aramak saçma olur.Hocam nfs iyi güzel de ben bu polis olayına hiç alışamadım hız yapmak dolaşmak istiyorum o polisler geliyor tüm isteğim kaçıyor kaldırmak falan mümkün değil mi?

Hikaye olarak FH5'e 10/8 verdiyseniz RDR2 veya Witcher'a ne verirdiniz merak ettim😂

Forza da hikaye aramak saçma olur. Hocam NFS iyi güzel de ben bu polis olayına hiç alışamadım hız yapmak dolaşmak istiyorum o polisler geliyor tüm isteğim kaçıyor kaldırmak falan mümkün değil mi?

Arcade olmasından kaynaklı zaten polis olması daha hızlı daha hareketli bir oyun NFS bir kültür gibi hala aynı.

Yeni konular

Geri
Yukarı