Forza Horizon 5 hikayesi oynanır mı?

Ben oyuna genel olarak 10/8 verdim. Hikayeye 8 vermedim. Hikayeye 10 üzerinden bir puan vermem gerekirse puanım 3

Aslında oyun bir yerden sonra sarmıyor yarışları keyif vermiyor, hikayesi yok bir sürükleyiciliği yok sadece açıp bir iki araba sürüp bırakıyosun. İnsan NFS MW veya Underground 2 gibi oyunları özlüyor bekliyor. EA ısrarla bunu yapmıyor deli olacağım.

Aslında oyun bir yerden sonra sarmıyor yarışları keyif vermiyor, hikayesi yok bir sürükleyiciliği yok sadece açıp bir iki araba sürüp bırakıyosun. İnsan NFS MW veya Underground 2 gibi oyunları özlüyor bekliyor. EA ısrarla bunu yapmıyor deli olacağım.

Benim de tam olarak anlatmak istediğim bu.

Forza Motorsport 5' den beri tüm seriyi oynadım. Benim için öncelik kalabalık online lobilerle sürüş fizikleri olduğu için epey saat gömmüşümdür. FH2 kadar olmasa da Forza biraz daha otomobil meraklısı, durup durup ışığı atmosferi güzel diye fotoğraf çeken insanlara hitap ediyor. Story görevleri sırf oyunda olsun diye yapılmış yarışlardan ibaret. Artı ara sahnelerdeki diyaloglar falan da rezalet zaten. :D Hiç olmasalar olurmuş.
Uzun lafın kısası story için oynamak istiyorsanız Forza sizin için aşırı yavan kalacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı