Fotoğrafı hangi uygulamayla tamamen değiştiririz?

30 günlük denem sürümünü deneyin ilk önce hocam. 1 aydan sonra hoşunuza gidip kullanmaya devam etmek isterseniz öyle ödeme yaparsınız.

Aynen öyle yaparım. Alırsam da akşam konu açmıştım cevabi tam alamadım size sorayım şu an sadece Photoshop için alacağım. Tek başına 130 paketle 50. 50 olanı alsam aynısı geliyor değil mi? Hiç bilmiyorum da.

Dosya Ekleri

• 20230530_002328.jpg
    20230530_002328.jpg
    99,2 KB · Görüntüleme: 6
Aynen öyle yaparım. Alırsam da akşam konu açmıştım cevabi tam alamadım size sorayım şu an sadece Photoshop için alacağım. Tek başına 130 paketle 50. 50 olanı alsam aynısı geliyor değil mi? Hiç bilmiyorum da.
Aynısı hocam.
tek farkı, 50tl olan 20gb veri depolama sunarken 132tl olan 100gb depolama alanı sunuyor ki bunlar gereksiz. Çalışmalarınızı psd kayıt alıp 300 400tl'ye 1tb hdd alarak oraya kayıt edebilirsiniz.

Aynısı hocam.
Tek farkı, 50TL olan 20GB veri depolama sunarken 132TL olan 100GB depolama alanı sunuyor ki bunlar gereksiz. Çalışmalarınızı PSD kayıt alıp 300 400TL'ye 1TB HDD alarak oraya kayıt edebilirsiniz.

Mesela ben 2-3 tane oyle fotograf yapsam kaç GB cıkar toplam? Cok yer kaplar mı?

Mesela ben 2-3 tane oyle fotograf yapsam kaç GB cıkar toplam? Cok yer kaplar mı?
Hocam, Açacağınız boyuta ve kullanacağınız şeylere göre değişir fakat, Ortalama 2 3 fotoğrafın psdisi tek fotoğraf başına 1gb falan olur. Tabii ortalama bu. 100mb da olabilir 4 5 gb da. Kullanımınıza bağlı.

Hocam, Açacağınız boyuta ve kullanacağınız şeylere göre değişir fakat, Ortalama 2 3 fotoğrafın psdisi tek fotoğraf başına 1GB falan olur. Tabii ortalama bu. 100 MB da olabilir 4 5 GB da. Kullanımınıza bağlı.

O zaman ben 55 TL olanı alırım sağ olun.

Hocam, Açacağınız boyuta ve kullanacağınız şeylere göre değişir fakat, Ortalama 2 3 fotoğrafın psdisi tek fotoğraf başına 1GB falan olur. Tabii ortalama bu. 100 MB da olabilir 4 5 GB da. Kullanımınıza bağlı.

Şimdi ben şey gordumde yapay zeka gelmıs betaya. 50 TL olanı alsam o gelıyor mu yoksa paket mı almam lazım? Eglencelı bırseyde.

1 ay ücretsiz olayını bulamadım. Adobe stock var 1 ay o da sonra 180 TL.

Son düzenleme:
O zaman ben 55 TL olanı alırım sağ olun.

Şimdi ben şey gordumde yapay zeka gelmıs betaya. 50 TL olanı alsam o gelıyor mu yoksa paket mı almam lazım? Eglencelı bırseyde.

1 ay ücretsiz olayını bulamadım. Adobe stock var 1 ay o da sonra 180 TL.
Hocam, Beta yeni olduğu için benim pek bir bilgim yok. Oda AI tarzında bir şey. Adobe stock Adobenin görsel fotoğraf stoğudur. Onu almaya hiç gerek yok bir sürü ücretsiz site var zaten.

Hocam, Beta yeni olduğu için benim pek bir bilgim yok. Oda AI tarzında bir şey. Adobe stock Adobe'nin görsel fotoğraf stokudur. Onu almaya hiç gerek yok bir sürü ücretsiz site var zaten.

Onu almam o zaman. Ama 1 aylık deneme yok baktım da.

Geri
Yukarı