Çözüldü Photoshop'ta fotoğrafı hangi araçla düzeltmeliyim?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

XKemankes

Hectopat
Daha fazla  
Sagopa Kajmer'in "aylak bakkal 2017 edit" adlı videosundaki fotoğraf hoşuma gitti.

Ama ben fotoğrafta sağ altta yazı olmamasını, yolda kedi olmamasını ve ileride oturan bir adam olmamasını istiyorum.
Photoshop konusunda az çok bilgim var.

Bunları yapmak için sizce hangi aracı kullanmalıyım. (Klonlama, dolgu, yama..)

Ya da direk kendiniz Photoshop yapıp bana yollabilirsiniz.

Resim;

Not: Fotoğrafın orijinal boyutu 1280X720 ama ben büyütüp 1920X1080 yaptım bir sıkıntı olmaz değil mi?
RR1920.jpg

Son düzenleme:
İnternetteki videolara baktım, kendim yaptım ama yine de gözüme hoş görünmedi. Hemde internette herkes farklı araç kullanıyor.
Bu fotoğrafa en uygun araç hangisi sizce?

Sagopa Kajmer'in "aylak bakkal 2017 edit" adlı videosundaki fotoğraf hoşuma gitti.

Ama ben fotoğrafta sağ altta yazı olmamasını, yolda kedi olmamasını ve ileride oturan bir adam olmamasını istiyorum.
Photoshop konusunda az çok bilgim var.

Bunları yapmak için sizce hangi aracı kullanmalıyım. (Klonlama, dolgu, yama..)

Ya da direk kendiniz Photoshop yapıp bana yollabilirsiniz.

Resim;

1920X1080.

1280X720.

Not: Fotoğrafın orijinal boyutu 1280X720 ama ben büyütüp 1920X1080 yaptım bir sıkıntı olmaz değil mi?

Buyur hocam;

Aslında basit bir şey ama ben; o kedi, yazı ve oturan adam sanki hiç olmamış, photoshop yapılmamış gibi olmasını istiyorum. Yoksa ben acele bir şekilde bir tane yaptım ama aceleye geldiği için güzel olmadı.
Yarın bir daha deneyeceğim.

😀 O kısmı unutmuşum tamamen hocam.
:D

Bir kaç arkadaş daha deneyebilir mi?

Veya böyle bir bakış açısındaki fotoğraf için hangi aracı kullanacağım hakkında bilgi verebilir mi?

Şimdilik acele bir şekilde yaptım ama oturan adamın olduğu yeri yapamadım.
Ayrıyeten yol tek renk gibi oldu orijinaldeki gibi olmadı.
En azından kedinin olduğu yerde sıkıntı yapmamışım :D
aaRR.jpg

Bu arada bildiğiniz böyle fotoğraflar var mı?

Veya böyle fotoğrafları bulmak için nasıl bir isimle aramam lazım?
Fotoğrafın son halini Karma Efektini Nasıl Yapabilirim? adlı konumda bulabilirsiniz.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı