Fotoğrafınızın anlamı ne?

Technopat'ta oldukça fazla değişik fotoğraf kullanan insanlar var. Ne anlama geldiklerini bu konu altında öğrenelim.

Benim fotoğrafım gifted adlı bir filmden geliyor. Anlatmaktansa buyurun fragmanı:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Zamanında bir YouTuber ekibinin kadrosundaydım, o zamanlar bu profil fotoğrafını kullandırtıyorlardı ve benim de kullanacak başka profil fotoğrafım olmadığı için bunu kullandım. Zamanla kadro dağıldı ve benim bilgisayar formatlandı derken ortada ne bir profil fotoğrafı kaldı ne de başka bir şey. Fotoğrafı kaybettiğimden beri birçok yerde profil fotoğrafımı değiştirdim bir tek burada aynı kaldı ve o zamandan beri burada değiştirmeyeceğime and içtim.

Resim bulamamışdım.

Dosya Ekleri

• warrior-viking-assassin-s-creed-valhalla-assassin-s-creed-hd-wallpaper-preview.jpg
    warrior-viking-assassin-s-creed-valhalla-assassin-s-creed-hd-wallpaper-preview.jpg
    33,4 KB · Görüntüleme: 20
İşte şimdi kalbimi çaldınız. 🤣 🤣

Özel okul tasarımı yaparken böyle sade ve anlamlı bir tasarım çıktı. Ben de profile fotosu olsun dedim.

Eki Görüntüle 1113292

Hocam resmini uzun bir zaman siyah kapüşon takan bir kuru kafa olarak gördüm resmin büyük halini görünce ne olduğunu anladım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı