Profil fotoğrafınızın hikayesi nedir?

Evvel zaman içinde siyah saçlı yalnız bir adam varmış.
Her canlı bir gün onu görmeye mahkummuş bu yüzden ondan kaçmışlar.
Bir balta almış ve gözünü kırpmadan kendini ikiye bölmüş.
Hep bir arkadaşı olsun diye...

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Örnek aldığım kişi.
qwfefwqefwqe.PNG

Çok seviyorum bu adamı, çok güzel bir başyapıt. Her kuruşunu dibine kadar hak ediyor. Remedy, ellerine sağlık.

En çokta şunu seviyorum, "The past is a gaping hole. You try to run from it, but the more you run, the deeper, more terrible it grows behind you, its edges yawning at your heels. Your only chance is to turn around and face it. But it's like looking down into the grave of your love."

Arkadaşımın evine gitmiştim. Vendetta maskesi vardı ve boyamıştı, takmak istemiştim. Güzel durunca da fotoğrafımı çekmiştim.

Küçük yaştayken cami avlusunda gözü önünde babasının vurulduğunu görmüştür, bu olaydan dolayı cami fobisi vardır. Babası öldükten sonra annesinin evde yaptığı pilav ve nohudu satarak hem kız kardeşi Derya'ya hem de annesi Emine Çakır'a bakmaya çalışmıştır. Bir gün zabıta gelip yasak yerde satış yaptığı için hem onu hem de kız kardeşini hırpalamıştır. Hırpalama sırasında zabıtanın kız kardeşine vurmasından dolayı gözü dönmüş ve zabıtayı öldürmüştür. Sonrasında cinayet suçundan hüküm giyip hapse düşmüştür. Hapse düşünce annesi ve kız kardeşi açıkta kalmıştır. Bunun için ona Duran Şatıroğlu namıdeğer Duran Emmi'yi bıçaklamasını teklif edilmiştir. O da annesi ve kız kardeşi kötü durumda olduğu için buna razı olmuştur. Duran Emmi abdest alırken elinde bıçakla yanına gitmiş ancak babasının da abdest alırken öldüğü gözünün önüne gelince yapamamıştır. Duran Emmi, bu olaydan sonra onun akıl hocası olmuş ve ailesine bakmıştır. Sayesinde Derya, mimarlık okuyabilmiştir. Duran Emmi aracılığıyla mafyaya girmiş ve önemli bir kabadayı olmuştur. Sonra Laz Ziya'nın kızı Nesrin Yılmaz ile evlenmiştir.

Geri
Yukarı