Fotoğraftaki spor program nasıldır?

saphary

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
Boş
İnternetteki programları incelediğim zaman bu kanalın verdiği programı beğendim. Az buçuk değiştirdim ve son hali aşağıda. Sizce eksik veya hatalı nokta var mı? Siz böyle dümdüz yazdığıma bakmayın ben gerektiği zaman dropset, superset falan yapacağım. Mesela bilek çalışmayı dinlendiğim güne değil de önkoldan sonraki harekette mi yapsam bilemedim. Siz bir baksanız olur mu?

sporke.png

Şimdi iyice bi inceledim. Trapezi 3 sete düşüreceğim. Günlerden birine 4 setlik kalf hareketi eklemem gerekiyor gibi. Perşembe ve Pazarı nasıl değerlendirebilirim ya. Farmer's Carry hareketini iptal etsem. Çarşamba ve Cumartesi günlerine önkoldan hemen sonra 3 setlik bilek hareketi eklesem. Pazar gününe kalf koyabilirim. Perşembe günü dinlenirim iyice. Ne dersiniz?

Son düzenleme:
Göğüsde incline dambıl yapıyorsan makineye gerek yok onun yerine düz dambıl press veya chest press ekle.
Omuz bacak gününde bir tane bacak hareketi çıkarıp lateral raise ekle ayrıca cumartesi sırt diyor ama 2 tane bacak hareketi var onlar yanlış yazılmış galiba onları yok sayarsak t bar tow yerine barbell row ekle daha verimli olur bir de cumartesi Z bar curl yerine dambıl curl veya scott curl yapabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı