Foxconn G31MV(-K) BIOS Güncellemesi

Anakartım g31mv görünen bios sürümü:S01 Yeni bios sürümünü kurmam gerekiyor işlemcii değiştireceğim. 2 gündür bu konu hakkında okumadığım forumlarda yazı kalmadı foxlive update indirdim. ''invalid windows licence in bios!'' hatasını aldım. Usb hp aracını indirdim. recep beyin verdiği dosyayı rardan çıkardım.daha sonra hp usb aracına dosyanın yerini gösteriyorum starta bastığımda ''There are no valid DOS system files at the specified location hatasını alıyorum.

Dosya Ekleri

• screenshot.png
    screenshot.png
    205,8 KB · Görüntüleme: 144
Üstad DOS üzerinden güncellemeyi biliyorum ama bu anakartın bios update dosyaları içinde Flash.bat
dosyası olmadığından başka anakartın Flash.bat dosyasını buna atsak sorun olur mu ?
:) DOS üzerinden güncellemeyi bilmiyorsun o zaman. DOS üzerinden güncelleme bilen ne yapılması gerektiğini de biliyor demektir.
Ayrıca o şekilde olmaz. Afuwin ile yapın diye yazmıştım eğer dosya üzerinden yapamıyorsanız diye.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı