FPS Chess arkada Bitcoin mining yapıyor olabilir mi?

Yiit011

Centipat
Daha fazla  
Bir arkadaşım Steam'den FPS chess diye bir oyun indirmiş arkada mining yaptığını söyleyenler varmış. Bu konuyu bilen biri yardım edebilir mi?

Böyle bir olayı olan bir oyun Steam'de barınabilir mi acaba? Anında kökünü kuruturlar oyunun.
Araştırdım, biri Steam yorumlarında oyunun 2060'ı %100 kullandığını ve 30FPS verdiğini söylemiş :D Mining GPU çekirdeğiyle yapılsa hadi neyse de, VRAM'ler ile yapılır bu iş.

Bir arkadaşım Steam'den FPS chess diye bir oyun indirmiş arkada mining yaptığını söyleyenler varmış. Bu konuyu bilen biri yardım edebilir mi?
Oyun geliştiricisinin yorumu:

ING: This is a student created project made primarily for educational purposes. As such, this game may not be as well optimized as others on this platform, requiring more resources to run. This game is not a crypto miner.

TR: Bu, öncelikle eğitim amaçlı yapılmış bir öğrenci projesidir. Bu nedenle, bu oyun bu platformdaki diğerleri kadar iyi optimize edilmemiş olabilir ve çalıştırmak için daha fazla kaynak gerektirir. Bu oyun bir kripto madencisi değildir.

Kısacası oyunda mining vs. bulunmuyor.

Oyun geliştiricisinin yorumu:

ING: This is a student created project made primarily for educational purposes. As such, this Game may not be as well optimized as others on this platform, requiring more resources to run. This Game is not a Crypto miner.

TR: Bu, öncelikle eğitim amaçlı yapılmış bir öğrenci projesidir. Bu nedenle, bu oyun bu platformdaki diğerleri kadar iyi optimize edilmemiş olabilir ve çalıştırmak için daha fazla kaynak gerektirir. Bu oyun bir kripto madencisi değildir.

Yapımcıya bile ulaşmış demek ki. İlk baştan öyle bir şey olsaydı Steam'de barınamazdı oyunun.

Kolpa olabilir mi? Vega 3 ile oynadığımda bile%70 civarında kullanıyordu ve 60 FPS rahatlıkla veriyordu.
Eski bir mesaj sanırım. Oyun çok büyük bütçeli de olmadığı için özellikle ilk dönemlerinde optimizasyonunun berbat olması olası. Evet, temmuz 2022 tarihli bir mesaj.

Şansa bak bende o civarlarda oynamıştım :D. Eylül 2022 gibi oynamıştım sanırsam.
2 ay önemli bir süre aslında. Veya o mesajı yazan kişi ne yaptığını zerre bilmiyor da olabilir :D

Yeni konular

Geri
Yukarı