FPS düşüşleri ve siyah ekran sorunu

trkerdm61

Hectopat
Yeni format attım Driver pack ile sürücüleri kurdum DirectX Framework kurdum sıkıntı şurada formattan önce 100 FPS aldığım MW3 oyununda 5 FPS alıyorum CS:GO ve Far Cry 3'te siyah ekran kalıyor ses geliyor menünün ama oyun yok.

i7 m 640.
Mobility Radeon HD 5650.
8 GB DDR3 1366MHz RAM.
Windows 7 64 Ultimate.
(Laptop)

Son düzenleyen: Moderatör:
O sisteme desteği kesilmiş işletim sistemi önermem. Tavsiye olarak Windows 8.1 temiz kurulum yapın.
Driver pack, driver booster gibi yazılımları kullanmayın. Windows update üzerinden temel güncelleştirmeleri alın. Ekran kartı vb. kendi sitelerinden güncelleyin. Sonra sisteme ince ayar çekin.
En son yüklemeler esnasın da oluşan çöp dosyaları silip oyunlarınızı yükleyin.

O sisteme desteği kesilmiş işletim sistemi önermem. Tavsiye olarak Windows 8.1 temiz kurulum yapın.
Driver pack, Driver Booster gibi yazılımları kullanmayın. Windows Update üzerinden temel güncelleştirmeleri alın. Ekran kartı vb. kendi sitelerinden güncelleyin. Sonra sisteme ince ayar çekin.
En son yüklemeler esnasın da oluşan çöp dosyaları silip oyunlarınızı yükleyin.

Merhaba Windows 7 dışında indirdiğim işletim sistemleri PC'yi sıkıyor masaüstüne rahat gezemiyorum formattan önce de Win7 kullanıyordum sıkıntı olmuyordu ekran kartı gibi Driver'lerı zaten sitesinden indirip geri kalan Driver'ler için Driver packi tercih ettim.

Merhaba Windows 7 dışında indirdiğim işletim sistemleri PC'yi sıkıyor masaüstüne rahat gezemiyorum formattan önce de Win7 kullanıyordum sıkıntı olmuyordu ekran kartı gibi Driver'lerı zaten sitesinden indirip geri kalan Driver'ler için Driver packi tercih ettim.
Aslında sisteminiz rahat Windows 10 kaldırır. Temiz kurulum yapmanızı tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı