FPS için Razer Basilisk V2 mi yoksa Logitech G Hero mu?

Pc.meraklisi

Hectopat
Makaleler
9
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar iki model arasında kaldım sizce Razer Basilisk V2 mi yoksa Logitech G Hero gaming mouse mu ? Razer Basilisk optik switch kullanmış,Logitech ise standart mekanik switch sensör konusunda Razer daha önde gibi ama kararsız kaldım fiyat önemli değil.FPS oyunları oynamak için üzmeyecek birşey olsun istiyorum.

Logitech G hero derken hangi model tam olarak?
G Pro demek istediyseniz optik sensör olması eski teknoloji veya dezavantaj demek değil. Hero sensör bugün çok güçlü bir sensör. Önemli olan sensörün algılama hızı ile alakalı çünkü.
FPS için G Pro kasası oldukça uygun tavsiye ederim.

Kusura bakma eksik yazmışım G502 Hero modelini kasdetmiştim. Sensör değil sağ ve sol Click Switch'leri optik kullanılmış Razer basilisk V2 modelinde hani optik Switch'ler iletim hızı olarak 0.2 ms gibi yüksek hızlarda yapıyor normal mekaniklerde ise 1ms oluyor en iyi ihtimalle. Bende bu iki modele sahip deneyimleri olan arkadaşlar var ise bilgi almak istemiştim.

Ne tür bir mağduriyetin oldu ?
Yaklaşık 1 buçuk sene kullandıktan sonra sol tıkı çift basmaya başladı. 2 yılı doldurunca da sol tıkı ortadan kırıldı. Benim sorunum değildi. Ortadan kırılması için hiçbir şey yapamam ve yapmadım da zaten. Eskiden Razer fanıydım ama o olanlardan sonra görüşüm değişti.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaklaşık 1 buçuk sene kullandıktan sonra sol tıkı çift basmaya başladı. 2 yılı doldurunca da sol tıkı ortadan kırıldı. Benim sorunum değildi. Ortadan kırılması için hiç bir şey yapamam ve yapmadım da zaten. Eskiden Razer fanıydım ama o olanlardan sonra görüşüm değişti.
Bende de şuan deathadder var. 3 aydır kullanıyorum bir sıkıntı yok şimdilik. Umarım bir sıkıntı olmaz, bu tür sıkıntıları olduğunu bilmiyordum.

Bende de şuan deathadder var. 3 aydır kullanıyorum bir sıkıntı yok şimdilik. Umarım bir sıkıntı olmaz, bu tür sıkıntıları olduğunu bilmiyordum.
Bende olacak diye sizde de olur mu bilmiyorum. Belki de bana gelen ürün sorunludur. Orasını bilemem fakat ben artık kullanmıyorum ve sevmiyorum. Umarım başıma geleni yaşamazsınız.

Kusura bakma eksik yazmışım G502 Hero modelini kasdetmiştim. Sensör değil sağ ve sol Click Switch'leri optik kullanılmış Razer basilisk V2 modelinde hani optik Switch'ler iletim hızı olarak 0.2 ms gibi yüksek hızlarda yapıyor normal mekaniklerde ise 1ms oluyor en iyi ihtimalle. Bende bu iki modele sahip deneyimleri olan arkadaşlar var ise bilgi almak istemiştim.

Şimdi anladım. Optik anahtarların çift tıklamaya karşı daha dayanıklı olduklarını biliyorum. Kağıt üzerinde optik anahtar daha hızlı fakat pratikte pek hız farkları olmayacaktır. Benzer durum klavyelerde de mevcut. Daha uzun ömürlü olabilir optik anahtarlar buna katılıyorum.
Attığım siteden kendinize uygun olan mouseyi seçmenizi öneririm.

Evet bu sitenin editörü arkadaş fare eksperti diyebileceğimiz bir insan, ben de fare almadan önce buradan incelemelerini izlemiştim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı