Razer Basilisk V2 mi yoksa Logitech G502 Hero mu?

can442

Centipat
Elim standartların çok üstünde çok büyük bu iki mouse arasında kaldım genellikle FPS oyunları oynuyorum ikisine de bütçem yetiyor. Sizce hangisi daha iyi ya da alınır sensör vb. FPS için?

Son düzenleyen: Moderatör:
Basilisk v2'nin sensörü bir tık daha iyi. G502 benim elime oturmamıştı, Basilisk V2 tercih ederdim ben.

Anladım teşekkürler tavsiye için bir sorum olacak size şu an kullandığım mouse Zowie EC1-a ancak elim ne yazık ki 25cm olduğundan dolayı tam oturmuyor rahatlıkla Razer daha rahat olur mu benim halihazırda kullandığım mousema göre?

Anladım teşekkürler tavsiye için bir sorum olacak size şu an kullandığım mouse Zowie EC1-a ancak elim ne yazık ki 25cm olduğundan dolayı tam oturmuyor rahatlıkla Razer daha rahat olur mu benim halihazırda kullandığım mousema göre?
Eliniz bayağı büyükmüş :D

Basilisk V2 büyük elleri çok rahat bir şekilde kavrıyor.

Basilisk v2'nin sensörü bir tık daha iyi. G502 benim elime oturmamıştı, Basilisk V2 tercih ederdim ben.

Abi bir şey soracaktım.
Sizce ele uyma falan değil.
Razer balistik V2
Logitech G502 Hero
Hangisi daha iyi FPS oyunları için Valorant CS:GO gibi oyunlar için elim yaklaşık 20cm falan.

FPS oyunları için Logitech G403 Hero ve Razer Deathadder V2 öneririm. Sade yapılı, ergonomik ve hafif fareler düşük DPI'da hızlı reflekslerine de yanıt verir.
İngilenirsen incelemem:

FPS oyunları için Logitech G403 Hero ve Razer DeathAdder V2 öneririm. Sade yapılı, ergonomik ve hafif fareler düşük DPI'da hızlı reflekslerine de yanıt verir.
İngilenirsen incelemem:

Ne alacağıma karar verdim yine de teşekkürler elinize sağlık güzel inceleme😁

Geri
Yukarı