FPS oyunları için 1500 TL fare önerisi

Bütçe
1000 - 1500
"G PRO Superlight'ın Switch sorunu var. Viper Ultimate orta tekerlekte gıcırtı sesi oluyor bir müddet sonra."

Yakın zamanda ben de bu bütçede araştırma yaptım. Şu iki cümleyi tavsiye olarak bırakmak istedim. Bu sorunları yaşayanlar olmuş. Sen illaki bakmışsındır bu cihazlara.

Peki MSI Clutch GM41 lıghtweıght Wireless önerir misin g bakımından G PRO superlightdan daha fazla ve elime çök iyi oturuyor ne dersin.

Peki MSI Clutch GM41 lıghtweıght Wireless önerir misin g bakımından G PRO superlightdan daha fazla ve elime çök iyi oturuyor ne dersin.

Malzeme kalitesini biliyorum. Boyut ve sensör bakımından Viper Ultimate ile neredeyse aynı. Ağırlık olarak 75g. Fiyat olarak ta diğer 2 modelden daha uygun. Güzel duruyor. Ama inceleme okumak - izlemek lazım.

"G PRO Superlight'ın switch sorunu var. Viper Ultimate orta tekerlekte gıcırtı sesi oluyor bir müddet sonra."

Yakın zamanda ben de bu bütçede araştırma yaptım. Şu iki cümleyi tavsiye olarak bırakmak istedim. Bu sorunları yaşayanlar olmuş. Sen illaki bakmışsındır bu cihazlara.
SuperLight'ın Switchleri o kadar kötü değil. Zat en değiştirilebilir bir elektrikçi de. Sadece Lehim bilginizin olması lazım.

Zowie iyi değil, alınmaz. Düz G Pro Wireless'ta alınmaz.

Malzeme kalitesini biliyorum. Boyut ve sensör bakımından Viper Ultimate ile neredeyse aynı. Ağırlık olarak 75G. Fiyat olarak da diğer 2 modelden daha uygun. Güzel duruyor. Ama inceleme okumak - izlemek lazım.

Volkan oyun kuvettleri incelemiş ondan izledim rakiplerine göre daha fazla şarjı gidiyor görünüş bakımından ideal fazla RGB yok elime tam oturuyor.

Geri
Yukarı