FPS oyunları için F/P fare önerisi

Bütçe
500

deprisee

Decapat
Daha fazla  
SteelSeries Arctis 3 Wireless fareye sahibim ama pil ile çalıştığı için durmadan pil değiştirmem gerekiyor. Bilgisayarın çoğunlukla başında olduğum için midir bilmem ama her hafta pil değiştirmek zorunda kalıyorum haliyle biraz bıktım. Düzgün bir fare önerir misiniz? Genelde FPS oyunları oynuyorum. Teşekkürler.

Mouse tutuşun grip mi claw mi yoksa fingertip mi bunu da belirtirsen atayım link.

SteelSeries Arctis 3 Wireless fareye sahibim ama pil ile çalıştığı için durmadan pil değiştirmem gerekiyor. Bilgisayarın çoğunlukla başında olduğum için midir bilmem ama her hafta pil değiştirmek zorunda kalıyorum haliyle biraz bıktım. Düzgün bir fare önerir misiniz? Genelde FPS oyunları oynuyorum. Teşekkürler.
Razer Deathadder V2 gayet güzel faredir arkadaşım uzun süredir kullanıyor ve memnun öneririm.

Razer Deathadder V2 Kablolu Optik Oyuncu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Bu konumu incelemeni öneriyorum. @JakerT4 hocam ile beraber hazırladığımız bu çözüm konusunda dosya güncellemesi yapacağız.

Ek öneri:

Yeni konular

Geri
Yukarı