FPS oyunları için mekanik klavye önerisi

jokerthiefs

Decapat
Arkadaşlar ucuz mekanik bir klavye bakıyorum. FPS oyunları oynayacağım için hızlı ve gecikme sorunu olmaması gerekir. RGB zevkim var RGB olursa sevinirim iyi günler şimdiden elinize sağlık :)

nabr.jpg

Bu klavyeye benzer olursa sevinirim :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçe nedir?

Ucuzdan kastınız ne kadar? Her bütçe için önerilerde bulunayım ben yine de.

RGB mi seviyorsunuz yoksa ışıklandırma mı? Bütçeniz tam olarak nedir?

Arkadaşlar ucuz mekanik bir klavye bakıyorum. FPS oyunları oynayacağım için hızlı ve gecikme sorunu olmaması gerekir. RGB zevkim var RGB olursa sevinirim iyi günler şimdiden elinize sağlık :)

Eki Görüntüle 816431

Arkadaşlar ucuzdan kastım 300 600 TL arası.
Bütçe nedir?

Redragon iyi bir marka mı?

300 TL 600TL arası bütçeye sahibim.

Eki Görüntüle 816431

Arkadaşlar bilek destekli de bakabilirsiniz. Redragon markasını ilk defa duyuyorum sizce iyi midir?

Işıklandırma ile RGB arasındaki fark nedir ki?

Işıklandırma ile RGB arasındaki fark nedir ki?
Nasıl açıklayacağım ki :) Bu video işinize yarayabilir :) Redragon iyi bir markadır bu arada, en azından fiyatına göre. @FantastikTürk hocamın bir incelemesi var, bakabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ucuzdan kastınız ne kadar? Her bütçe için önerilerde bulunayım ben yine de.

K530 Draconic'in stoklara geldiğini görmemiştim. Vay be bayağı iyi oldu bu. Sonunda düşük fiyatta %60 klavye alabileceğiz. İnsanlar yurt dışından almak zorunda kalıyordu. Sadece o da değil bayağı iyi bir klavyeye benziyor. Detayına inmedim ama denk geldiğim incelemeler hep olumlu yönde not vermişti.

K530 Draconic'in stoklara geldiğini görmemiştim. Vay be bayağı iyi oldu bu. Sonunda düşük fiyatta %60 klavye alabileceğiz. İnsanlar yurt dışından almak zorunda kalıyordu. Sadece o da değil bayağı iyi bir klavyeye benziyor. Detayına inmedim ama denk geldiğim incelemeler hep olumlu yönde not vermişti.
Bir kaç inceleme videosuna baktım, cidden iyi bir klavyeye benziyor. PCB'si hakkında bilgi bulamadım sadece. Bir de bence tek eksisi kablo girişinin klavyenin sol tarafında olması. Onun dışında mükemmel bir klavye.

Bir kaç inceleme videosuna baktım, cidden iyi bir klavyeye benziyor. PCB'si hakkında bilgi bulamadım sadece. Bir de bence tek eksisi kablo girişinin klavyenin sol tarafında olması. Onun dışında mükemmel bir klavye.
Hocam Geek61 nasıl sizce? Vergitle aynı fiyata geliyor.

Geri
Yukarı