FPS oyunları için monitör önerisi

Rality

Hectopat
1. Lenovo G24-20

2. ASUS TUF Gaming VS249Q1A.
Sizce hangisi uzun ömürlü ve en iyi performansı verir?

Online ve FPS oyunlar oynuyorum.
Bir de en ucuz linki atarsanız sevinirim.

Kullanıyor musunuz? Memnun musunuz?

İkisi de güzel, Lenovo 0.5ms iken ASUS 1ms.

Hocam ben Lenovo FPS oyunları odaklı diye duydum ASUS ise her şeye hitap ettiğini duydum siz olsanız hangisini seçersiniz?

Kullanıyor musunuz? Memnun musunuz?
Ben kullanmıyorum şuan laptop olduğu için ama hem internet kafede hem de başka arkadaşlarımda gördüğüm üzere gayet kaliteli o premium hissini veren bir monitör olduğunu söyleyebilirim. Ben ekipmanlarım aynı marka olsun diye hep ASUS ya da Logitech alıyorum garip bir takıntım var ama ikisi de birbirinden güzel.

Hocam ben Lenovo FPS oyunları odaklı diye duydum ASUS ise her şeye hitap ettiğini duydum siz olsanız hangisini seçersiniz?
Evet doğru. Lenovo sadece biraz daha fazla milisaniye olarak öne çıkıyor ama ASUS 165 HZ bence 0.5MS için 165HZ yerine 144HZ seçilmez.

Lenovo içime sinmedi gibi ASUS'u alsam pişman olur muyum sizce?

Ben kullanmıyorum şu an laptop olduğu için ama hem internet kafede hem de başka arkadaşlarımda gördüğüm üzere gayet kaliteli o Premium hissini veren bir monitör olduğunu söyleyebilirim. Ben ekipmanlarım aynı marka olsun diye hep ASUS'ya da Logitech alıyorum garip bir takıntım var ama ikisi de birbirinden güzel.

Evet doğru. Lenovo sadece biraz daha fazla milisaniye olarak öne çıkıyor ama ASUS 165 Hz bence 0.5ms için 165Hz yerine 144Hz seçilmez.

Ghosting sorunu var mı?

Ben kullanmıyorum şu an laptop olduğu için ama hem internet kafede hem de başka arkadaşlarımda gördüğüm üzere gayet kaliteli o Premium hissini veren bir monitör olduğunu söyleyebilirim. Ben ekipmanlarım aynı marka olsun diye hep ASUS'ya da Logitech alıyorum garip bir takıntım var ama ikisi de birbirinden güzel.

Evet doğru. Lenovo sadece biraz daha fazla milisaniye olarak öne çıkıyor ama ASUS 165 Hz bence 0.5ms için 165Hz yerine 144Hz seçilmez.

ASUS alacağım umarım pişman olmam.

Geri
Yukarı