FPS oyunları için monitör önerisi

And

Attopat
Daha fazla  
Merhaba PC: Monster v18.2.1
Bu PC için bir monitör almak istiyorum. Kısaca araştırdığımda FPS oyunları için iyi bir monitör için şu yorumlara denk geldim. 24 inç, 0, 5-1 ms tepki süresi, IPS panel, 240-360Hz ekran yenileme. Soruma gelecek olursak, bu özellikler konusunda genel olarak hemfikir misiniz? Bu PC ile Valorant, CS:GO gibi oyunlarda minimum 240 Hz alınabilir mi?(bazı yorumlar da HDMI ile alınamıyor benzeri yorumlar var. PC özellikleri bunu karşılıyor mu? G-SYNC özelliğini aldığım monitörde 240Hz ile kullanabilir miyim?) son olarak söylediğim özellikleri kullanabileceğim, PC'ye uygun önerdiğiniz 7-10 bin bandında bir monitör var mı?

Bu PC için bir monitör almak istiyorum. Kısaca araştırdığımda FPS oyunları için iyi bir monitör için şu yorumlara denk geldim. 24 inç, 0, 5-1 ms tepki süresi, IPS panel, 240-360Hz ekran yenileme. Soruma gelecek olursak, bu özellikler konusunda genel olarak hemfikir misiniz? Bu PC ile Valorant, CS:GO gibi oyunlarda minimum 240 Hz alınabilir mi?(bazı yorumlar da HDMI ile alınamıyor benzeri yorumlar var. PC özellikleri bunu karşılıyor mu? G-Sync özelliğini aldığım monitörde 240Hz ile kullanabilir miyim?) son olarak söylediğim özellikleri kullanabileceğim, PC'ye uygun önerdiğiniz 7-10 bin bandında bir monitör var mı?

Bu PC için bir monitör almak istiyorum. Kısaca araştırdığımda FPS oyunları için iyi bir monitör için şu yorumlara denk geldim. 24 inç, 0, 5-1 ms tepki süresi, IPS panel, 240-360Hz ekran yenileme. Soruma gelecek olursak, bu özellikler konusunda genel olarak hemfikir misiniz? Bu PC ile Valorant, CS:GO gibi oyunlarda minimum 240 Hz alınabilir mi?(bazı yorumlar da HDMI ile alınamıyor benzeri yorumlar var. PC özellikleri bunu karşılıyor mu? G-SYNC özelliğini aldığım monitörde 240Hz ile kullanabilir miyim?) son olarak söylediğim özellikleri kullanabileceğim, PC'ye uygun önerdiğiniz 7-10 bin bandında bir monitör var mı?

HDMI kablosu ile tam performans alamazsınız, Display Port kablosu ile tam performansa erişebilirsiniz. Rekabetçi oyunlar için Zowie XL2540K modeline bakabilirsin. Bende kullanıyorum fazlasıyla memnunum zaten E-Spor maçlarında %90 Zowie marka modeller tercih ediliyor.

Yorumlarınız için teşekkürler. Uyumluluk konusuna çok hakim değilim. V18.2.1 modeli için gerekli aparatlar ile 240 hz alabilir miyim?

Yeni konular

Geri
Yukarı