FPS oyunları için Wireless vs kablolu

5 6K bütçe ayırmayı düşünüyorum. 4K vermişken tekrar uğraşmak istemiyorum. Zaten bu kadar süre kararsız kalmamın nedeni konforu çok iyi ve çok iyi ses veren kulaklık bulamamak. Razer Kraken TE kullanıyorum halihazırda hocam. Logitech hakkında olumsuz yorumda çok duydum, Cloud III gerisinde yazanlar da olmuş (ses performansı açısından). İnsan ince eleyip sık dokuyor, sonuçta az para değil.

Alternatif daha rahatı yok mu bu kulaklığın hocam, daha üst bütçede kablolu?

Rahatlık konusunda aslında bir yol daha var ama oda ses iletiminden bir nebze feragat etmek olabilir belki, bu kulaklığın bir de kumaş pedi var ama henüz hiç test etmedim bile hem yazın terleme durumu olacağı için koymuşlar kumaş pedi belli ki fotoğraf atayım en iyisi yedek pedi nere koyduğumu unuttum ama kabloları göstermiş olurum. Masa düzenimide attım bu şekilde.

20240327_191036.jpg

20240325_172915.jpg

Rahatlık konusunda aslında bir yol daha var ama oda ses iletiminden bir nebze feragat etmek olabilir belki, bu kulaklığın bir de kumaş pedi var ama henüz hiç test etmedim bile hem yazın terleme durumu olacağı için koymuşlar kumaş pedi belli ki fotoğraf atayım en iyisi yedek pedi nere koyduğumu unuttum ama kabloları göstermiş olurum. Masa düzenimide attım bu şekilde.

Eki Görüntüle 2168028

Eki Görüntüle 2168029

Çok güzel setup, maşallah. Güzel günlerde kullanın hocam, Viper V2 Pro tavsiye ederim. :) kumaş ped iyi olur gibi duruyor. Ben hala kulaklığı almadım bu arada. Razer Kraken TE kullanıyorum hala. Rahat çok ama ses performansı ve mikrofonu kötü bence.

Cloud3 gerisindemi demişler her kulaklık bir değil mesela kablosuz olanlarına bakmadım ama Logitech 635 ve bazı kulaklıkları olsun istenilen sesi vermeyebilir ama benim şu an kullandığım Pro X'te böyle bir şey demeleri mümkün değil çünkü sesleri bayağı temiz bilmeden yorum yapıyorlar.

Sesi iyi duruyor, kullanıcı inceleme yaparsanız okur, alırım direkt ürünü gibi geldi.

Eğer Bluetooth yerine Wireless kablosuz kulaklık alırsan gecikmesi neredeyse olmuyor. Ama kablosuzların da kabloluya göre ses ve mikrofon kalitesi aynı fiyat bandında daha düşük oluyor haberin olsun. Corsair HS80 kendi fiyat bandında en iyi model şu an.

O modeli çok öneriyorlar mı hocam, Logitech G PRO X'ten ne açıdan iyi veya geride?

Çok güzel setup, maşallah. Güzel günlerde kullanın hocam, Viper V2 Pro tavsiye ederim. :) kumaş ped iyi olur gibi duruyor. Ben hala kulaklığı almadım bu arada. Razer Kraken TE kullanıyorum hala. Rahat çok ama ses performansı ve mikrofonu kötü bence.

Sesi iyi duruyor, kullanıcı inceleme yaparsanız okur, alırım direkt ürünü gibi geldi.

O modeli çok öneriyorlar mı hocam, Logitech G PRO X'ten ne açıdan iyi veya geride?

Mikrofon ve ses kalitesi olarak önde, malzeme kalitesi olarak biraz çok az geride olabilir.

Razer Kraken TE belki iyide olabilir yazdığım ayarları uygulamış mıydınız.

Razer Kraken TE belki iyide olabilir yazdığım ayarları uygulamış mıydınız.
Unuttum vallahi uygulamayı. Bu konuda mıydı, yoğunluktan... Bu kulaklık nasıl oyun için? Prime Üyeleri için günün fırsatı: Beats Fit Pro: Gürültü Önleme Özellikli Gerçek Kablosuz Kulak İçi Kulaklık - Tere Dayanıklı Kulaklıklar, Apple ve Android ile Uyumlu, Class 1 Bluetooth®, Yerleşik Mikrofon - Beyaz Amazon.com.tr

Unuttum vallahi uygulamayı. Bu konuda mıydı, yoğunluktan... Bu kulaklık nasıl oyun için? Prime üyeleri için günün fırsatı: Beats fit Pro: Gürültü önleme özellikli gerçek kablosuz kulak içi kulaklık - tere dayanıklı kulaklıklar, Apple ve Android ile uyumlu, class 1 bluetooth®, yerleşik mikrofon - beyaz Amazon.com.tr

Unutmayın uygulayın, bende hatırlamıyorum hangisinde yazdığımı bakarım şimdi Beats fit Pro'yu kullanmadım ne desem yalan olur ama kablosuzlara sıcak bakmıyorum pek, kulak içi alacaksan Sennheiser kulak içi kulaklıklarına bak, heleki IE serisi çok iyi yapılmış.

Unutmayın uygulayın, bende hatırlamıyorum hangisinde yazdığımı bakarım şimdi Beats fit Pro'yu kullanmadım ne desem yalan olur ama kablosuzlara sıcak bakmıyorum pek, kulak içi alacaksan Sennheiser kulak içi kulaklıklarına bak, heleki IE serisi çok iyi yapılmış.
Sağ olun hocam, bakalım belki daha optimum kulaklık bulur alırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı