Çok üzüldüm hocam kafayı yedirir bu sorun. Gözümüzde mi problem var acaba artık son noktaya geldik çünkü.
Soruna 3 şey sebep olabilir ilki elektrikteki emi/rfi ikincisi internet üçüncüsü ise yine elektromanyatik bir şey diye tahmin ediyorum çevreden yani oturduğumuz yerden kaynaklanıyor. Fakat hala net bir şey bulamadım elde tutulur internetten çok fazla şüphe etmeye başladım.

Soruna 3 şey sebep olabilir ilki elektrikteki emi/rfi ikincisi internet üçüncüsü ise yine elektromanyatik bir şey diye tahmin ediyorum çevreden yani oturduğumuz yerden kaynaklanıyor. Fakat hala net bir şey bulamadım elde tutulur internetten çok fazla şüphe etmeye başladım.
Hocam bende elektrikten şüpheleniyorum

Hocam ping falan oyun içinde bir sorun yok değilmi

Son düzenleme:
Superbox gibi bir internet ile deneme şansınız var mı? Bende monitör değiştirmeye karar verdim ASUS 360 Hz geçeceğim sipariş verdim.

Input lag sorunu için:

2 yıl önce de yazdığım gibi, sistem değişse de bu sistemimde de XMP'yi kapatınca input lag azalıyor. Az önce ne kadar etkiliyor diye Aim Lab'te test ettim. Gridshotta XMP açık ortalama 75K, 80K'yı geçemiyorum. XMP'yi kapattım ve ortalama 85K yapmaya başladım.

Geri
Yukarı